Commerce Core (8.x-2.31) - en to or translation catalogue (28 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Password field is required.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Notify user of new account
or: ନୂତନ ଖାତାର ଚାଳକଙ୍କୁ ଅଧିସୂଚୀତ କରାନ୍ତୁ

en: Registration successful. You are now logged in.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।
