Commerce Core (8.x-2.31) - en to sk translation catalogue (1305 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Attribute
sk: Atribút

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Currency
sk: Mena

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Version
sk: Verzia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Format
sk: Formát

en: hidden
sk: skryté

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Exact match
sk: Presná zhoda

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Never
sk: Nikdy

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Mode
sk: Režim

en: Success
sk: Úspech

en: Month
sk: Mesiac

en: Price
sk: Cena

en: Customers
sk: Zákazníci

en: Customer
sk: Zákazník

en: Amount
sk: Množstvo

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Owner
sk: Vlastník

en: Payment
sk: Platba

en: payment
sk: platba

en: Payments
sk: Platby

en: Store
sk: Obchod

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Day
sk: Deň

en: Events
sk: Udalosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Equals
sk: Rovnaký

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Pattern
sk: Vzor

en: Expires
sk: Vyprší

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Germany
sk: Nemecko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Condition
sk: Podmienka

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: Greece
sk: Grécko

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Ireland
sk: Írsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Norway
sk: Nórsko

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: ZIP
sk: PSČ

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: seconds
sk: sekundy

en: List price
sk: Cenníková cena

en: message
sk: správa

en: Commerce
sk: Obchod

en: Countries
sk: Štáty

en: API key
sk: API kľúč

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Manual
sk: Manuálne

en: Expired
sk: Vypršané

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Activity
sk: Aktivita

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Unit
sk: Jednotka

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Tax rate
sk: Daňová sadzba

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Promotions
sk: Akcie

en: Promotion
sk: Akcia

en: Retry
sk: Znova

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Shopping cart
sk: Nákupný košík

en: Cart
sk: Košík

en: Coupon
sk: Kupón

en: Coupons
sk: Kupóny

en: Discount
sk: Zľava

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Product
sk: Produkt

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Billing address
sk: Fakturačná adresa

en: Shipping address
sk: Doručovacia adresa

en: Payment method
sk: Spôsob platby

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Refund
sk: Vrátiť

en: Products
sk: Produkty

en: Product types
sk: Typy produktov

en: Standard
sk: Štandardná

en: Orders
sk: Objednávky

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Percentage
sk: Percent

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sk: Používateľské meno %name nie je aktivované alebo je blokované.

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Live
sk: Naživo

en: Review
sk: Prehľad

en: logs
sk: záznamy

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Apply
sk: Použiť

en: log
sk: záznam

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Adjustment
sk: Úprava ceny

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Services
sk: Služby

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Params
sk: Parametre

en: Usage
sk: Využitie

en: Product categories
sk: Kategórie produktov

en: Compatibility
sk: Kompatibilita

en: product
sk: produkt

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Add address
sk: Pridať adresu

en: British Columbia
sk: Britská Kolumbia

en: Nova Scotia
sk: Nové Škótsko

en: Prince Edward Island
sk: Ostrov princa Edwarda

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Offset
sk: Ofset

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Account information
sk: Informácie o účte

en: Data
sk: Údaje

en: Emails
sk: E-maily

en: Billing information
sk: Fakturačné údaje

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: Restricted
sk: Obmedzený

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Zone
sk: Zóna

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Behavior
sk: Správanie

en: Set as default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Product information
sk: Informácie o produkte

en: Customer ID
sk: ID zákazníka

en: Regions
sk: Regióny

en: Step
sk: Krok

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Currencies
sk: Meny

en: Available currencies
sk: Dostupné meny

en: Entity type
sk: Typ entity

en: VAT
sk: DPH

en: Total paid
sk: Zaplatené celkom

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: Dates
sk: Dátumy

en: Address book
sk: Adresár

en: Generate
sk: Generovať

en: Variations
sk: Variácie

en: Product variations
sk: Variácie produktu

en: Add variation
sk: Pridať variáciu

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: Tax
sk: Daň

en: Void
sk: Storno

en: You have entered an invalid credit card number.
sk: Vložili ste nesprávne číslo kreditnej karty.

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: Payment gateways
sk: Platobné brány

en: All the address information matched.
sk: Všetky informácie o adrese sa zhodovali.

en: Part of the address information matched.
sk: Časť informácií o adrese sa zhoduje.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
sk: Obchodník neposkytol informácie AVS. Nespracované.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
sk: Adresa nebola skontrolovaná alebo nadobúdateľ nemal odpoveď. Služba nie je k dispozícii.

en: Password field is required.
sk: Musíte zadať heslo.

en: Adjustments
sk: Úpravy cien

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Cart block
sk: Blok košíka

en: Checkout settings
sk: Nastavenia pokladne

en: Customer information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: Update cart
sk: Aktualizovať nákupný košík

en: Add product
sk: Pridať produkt

en: Order settings
sk: Nastavenia objednávok

en: Select an address
sk: Vyberte adresu

en: products
sk: produkty

en: Admin
sk: Administrátor

en: IP address
sk: IP adresa

en: Billing Information
sk: Fakturačné informácie

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: No products available.
sk: Žiadne produkty nie sú k dispozícii.

en: Notify user of new account
sk: Upozorniť používateľa na nový účet

en: Allow registration
sk: Povoliť registráciu

en: Receive
sk: Príjem

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Order total
sk: Objednávka celkom

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.

en: Add to cart form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: The product title.
sk: Názov produktu.

en: Total price
sk: Celková cena

en: Numeric
sk: Číselný

en: Payment information
sk: Platobné informácie

en: Alphanumeric
sk: Alfanumerický

en: Provide a password for the new account in both fields.
sk: Zadajte heslo nového účtu do oboch polí.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Special
sk: Špeciálne

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Payment Method
sk: Spôsob platby

en: Billing
sk: Fakturácia

en: Reset to alphabetical
sk: Znovu nastaviť na abecedný

en: Reorder
sk: Zmeniť poradie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Greater than or equal to
sk: Väčší alebo rovnaký ako

en: Less than or equal to
sk: Menší alebo rovnaký ako

en: Remote ID
sk: Vzdialené ID

en: Authorized
sk: Autorizované

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: (Default)
sk: (Predvolený)

en: Apply coupon
sk: Použiť kupón

en: currency
sk: mena

en: Offer
sk: Ponuka

en: No orders available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne objednávky.

en: %title must be a number.
sk: %title musí byť číslo.

en: Payment type
sk: Typ platby

en: Customer email
sk: E-mail zákazníka

en: Zero
sk: Nula

en: Add currency
sk: Pridať menu

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Entities
sk: Entity

en: Username field is required.
sk: Pole používateľské meno je povinné.

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Customer Information
sk: Informácie o zákazníkovi

en: @count item | @count items
sk[0]: @count položka
sk[1]: @count položiek

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Label text
sk: Nadpis

en: Payment instructions
sk: Pokyny k platbe

en: Order type
sk: Typ objednávky

en: View own orders
sk: Zobraziť vlastné objednávky

en: visible
sk: zobrazené

en: Pane
sk: Panel

en: Confirm email
sk: Potvrdiť e-mail

en: Reusable
sk: Opätovne použiteľné

en: Your shopping cart is empty.
sk: Váš nákupný košík je prázdny.

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
sk: Implementuje systém nákupného košíka a funkcie pridávania do košíka.

en: Add some items to your cart and then try checking out.
sk: Pridajte niektoré položky do košíka a potom odoslajte objednávku pri pokladni.

en: Your shopping cart has been updated.
sk: Váš nákupný košík bol prepočítaný.

en: Access checkout
sk: Prístup k pokladni

en: Complete a purchase through the checkout form.
sk: Uskutočniť nákup prostredníctvom pokladničného formulára.

en: Completion message
sk: Správa po dokončení objednávky

en: Customer profile
sk: Zákaznícky profil

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Order number
sk: Číslo objednávky

en: The order number displayed to the customer.
sk: Číslo objednávky zobrazené zákazníkovi.

en: Defines the Order entity and associated features.
sk: Definuje entitu Order a súvisiace funkcie.

en: Administer product types
sk: Spravovať typy produktov

en: Add product type
sk: Pridať typ produktu

en: Defines the Product entity and associated features.
sk: Definuje entitu Produkt a súvisiace funkcie.

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: payment method
sk: platobná metóda

en: Administer payments
sk: Spravovať platby

en: Failure
sk: Zlyhanie

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
sk: Platba na platobnom serveri zlyhala. Skontrolujte svoje údaje a skúste to znova.

en: Add payment
sk: Pridať platbu

en: Order balance
sk: Zostatok objednávky

en: Numeric code
sk: Číselný kód

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Default quantity
sk: Predvolené množstvo

en: You have entered an expired credit card.
sk: Zadali ste kartu, ktorej platnosť vypršala.

en: Capture payment
sk: Zachytiť platbu

en: Authorize only
sk: Iba autorizovať

en: Authorize and capture
sk: Autorizovať a zachytiť

en: Delete order
sk: Odstrániť objednávku

en: The date the coupon becomes valid.
sk: Dátum platnosti kupónu.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Quantity text field
sk: Textové pole pre množstvo

en: The URL of the order.
sk: URL objednávky.

en: Tax type
sk: Typ dane

en: Panes
sk: Panely

en: You have not placed any orders with us yet.
sk: Zatiaľ ste u nás nevytvorili žiadnu objednávku.

en: Tax rates
sk: Daňové sadzby

en: Tax types
sk: Typy daní

en: Display taxes of this type inclusive in product prices.
sk: Zobrazenie daní tohto typu vrátane cien produktov.

en: Payment captured.
sk: Platba zachytená.

en: @group (historical data)
sk: @group (minulé údaje)

en: Percentage off
sk: Percentuálna zľava

en: Create your account
sk: Vytvorte si účet

en: Add coupon
sk: Pridať kupón

en: Label display
sk: Zobraziť nadpis

en: View: @view
sk: Zobrazenie: @view

en: Please wait while you are redirected to the payment server. If nothing happens within 10 seconds, please click on the button below.
sk: Počkajte, prosím, kým budete presmerovaní na platobný server. Ak sa do 10 sekúnd nič nestane, kliknite na tlačidlo nižšie.

en: Element type
sk: Typ elementu

en: Generate password
sk: Vygenerovať heslo

en: currencies
sk: meny

en: Shipping information
sk: Doručovacie údaje

en: Invalid type specified.
sk: Zadaný nesprávny typ.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
sk: Zadali ste číslo karty nepodporovaného typu.

en: Add rate
sk: Pridať sadzbu

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Product attribute
sk: Atribút produktu

en: Empty cart
sk: Vyprázdniť košík

en: Email field is required.
sk: Pole e-mail je povinné.

en: Administer @type
sk: Spravovať @type

en: The URL for administrators to view the order.
sk: Adresa URL pre správcov na zobrazenie objednávky.

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Payment method types
sk: Typy platobných metód

en: Payment method type
sk: Typ platobnej metódy

en: Add payment method
sk: Pridať spôsob platby

en: Update any payment method
sk: Aktualizovať akýkoľvek spôsob platby

en: Delete any payment method
sk: Odstrániť akýkoľvek spôsob platby

en: View any payment method
sk: Zobraziť akýkoľvek spôsob platby

en: No stores available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne obchody.

en: Stores
sk: Obchody

en: variation
sk: variácia

en: variations
sk: variácie

en: Allow decimal quantities
sk: Povoliť desatinné množstvá

en: Fixed amount
sk: Pevná suma

en: Administer order types
sk: Spravovať typy objednávok

en: Add order type
sk: Pridať typ objednávky

en: Payment received.
sk: Platba prijatá.

en: Reduce
sk: Znížiť

en: Product category
sk: Kategória produktov

en: @entity types
sk: Typy @entity

en: - No value -
sk: - Žiadna hodnota -

en: Number of uses
sk: Počet použití

en: Territory
sk: Územie

en: Territories
sk: Územia

en: Even if selected, this area handler will never render if a valid order cannot be found in the View's arguments.
sk: Táto obslužná funkcia oblasti sa nikdy nezobrazí, ak sa v argumentoch zobrazenia View nenájde platná objednávka.

en: product variation type
sk: typ variácie produktu

en: Product variation types
sk: Typy variácií produktu

en: Add product variation type
sk: Pridať typ variácie produktu

en: Variation types
sk: Typy variácií

en: Add value
sk: Pridať hodnotu

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity

en: Source entity ID
sk: ID zdrojovej entity

en: Administer currencies
sk: Spravovať meny

en: Edit %label
sk: Upraviť %label

en: payments
sk: platby

en: coupon
sk: kupón

en: coupons
sk: kupóny

en: Thank you for your order!
sk: Ďakujeme za vašu objednávku!

en: Reassign
sk: Znovu priradiť

en: product type
sk: typ produktu

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: Order items
sk: Položky objednávky

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
sk: Vyberte formát zobrazenia dátumu. Uistite sa, že ste nastavili formát vhodný pre dané pole, t. j. vynechanie času pre pole, ktoré obsahuje len dátum.

en: With selection
sk: S výberom

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: An error occurred while processing @operation with arguments: @args
sk: Pri spracovaní @operation došlo k chybe s argumentmi: @args

en: Payment refunded.
sk: Platba vrátená.

en: The credit card type.
sk: Typ karty.

en: Card expiration month
sk: Mesiac ukončenia platnosti karty

en: Card expiration year
sk: Rok ukončenia platnosti karty

en: Limited to
sk: Obmedzené na

en: Complete checkout
sk: Dokončiť nákup

en: Cart expiration
sk: Vypršanie platnosti košíka

en: Calculated
sk: Vypočítaná

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Commerce settings
sk: Nastavenia obchodu

en: Remove button
sk: Tlačidlo odstrániť

en: (this translation)
sk: (tento preklad)

en: @card_type ending in @card_number
sk: @card_type končiaci na @card_number

en: Plugin ID
sk: ID doplnku

en: Traits
sk: Traity

en: Attribute ID
sk: ID atribútu

en: Variation type
sk: Typ variácie

en: - Create new -
sk: - Vytvoriť nový -

en: A date in a custom format. See <a href="http://php.net/manual/function.date.php">the PHP documentation</a> for details.
sk: Dátum vo vlastnom formáte. Podrobnosti nájdete v <a href="http://php.net/manual/function.date.php">dokumentácii PHP</a>.

en: All conditions must pass
sk: Všetky podmienky musia byť splnené

en: Only one condition must pass
sk: Iba jedna podmienka musí byť splnená

[ctx: Plural]
en: Disabled
sk: Zakázané

en: Tax settings
sk: Daňové nastavenia

en: Rates
sk: Sadzby

en: Captured
sk: Zachytené

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Link to @entity_type_label
sk: Odkaz na @entity_type_label

en: Provide a view link to the @entity_type_label.
sk: Poskytnúť odkaz pre zobrazenie @entity_type_label.

en: Digital goods
sk: Digitálny tovar

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sk: Nasledovné špeciálne znaky sú povolené - medzena, bodka, pomlčka, apostrof, podčiarkovník a zavináč.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sk: Príliš veľa neúspešných pokusov o prihlásenie z vašej IP adresy. Vaša IP adresa je dočasne zablokovaná. Skúste to neskôr alebo <a href=":url">požiadajte o nové heslo</a>.

en: Delete %label
sk: Odstrániť %label

en: Refund payment
sk: Vrátenie peňazí

en: Defines common functionality for all Commerce modules.
sk: Definuje spoločné funkcie pre všetky moduly Commerce.

en: Entity select widget settings
sk: Nastavenia widgetu Entity select

en: Autocomplete threshold
sk: Prahová hodnota automatického dokončovania

en: Autocomplete size
sk: Veľkosť automatického dokončovania

en: Autocomplete placeholder
sk: Zástupca automatického dokončovania

en: Hide if there's only one bundle.
sk: Skryť, ak je len jeden zväzok.

en: Shopping cart settings
sk: Nastavenia nákupného košíka

en: Shopping cart form view
sk: Zobrazenie formulára nákupného košíka

en: Adds a text field for editing the quantity.
sk: Pridá textové pole na úpravu množstva.

en: Create a new order
sk: Vytvoriť novú objednávku

en: Order types
sk: Typy objednávok

en: Manage your orders.
sk: Spravovať objednávky.

en: Purchasable entity type
sk: Typ kúpiteľnej entity

en: The parent order.
sk: Nadradená objednávka.

en: Purchased entity
sk: Kúpený entity

en: The purchased entity.
sk: Kúpený entity.

en: The number of purchased units.
sk: Počet zakúpených jednotiek.

en: The price of a single unit.
sk: Cena jednej jednotky.

en: A serialized array of additional data.
sk: Serializované pole dodatočných údajov.

en: The store to which the order belongs.
sk: Obchod, ku ktorému objednávka patrí.

en: The email address associated with the order.
sk: E-mailová adresa spojená s objednávkou.

en: Billing profile
sk: Fakturačný profil

en: The order state.
sk: Stav objednávky.

en: The total price of the order.
sk: Celková cena objednávky.

en: The time when the order was created.
sk: Čas vytvorenia objednávky.

en: The time when the order was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy objednávky.

en: Order for
sk: Objednávka pre

en: Existing customer
sk: Existujúci zákazník

en: New customer
sk: Nový zákazník

en: The order %label has been successfully saved.
sk: Objednávka %label bola úspešne uložená.

en: Used by all orders of this type.
sk: Používa sa pri všetkých objednávkach tohto typu.

en: Saved the %label order type.
sk: Typ objednávky %label bol uložený.

en: You have not created any order types yet. Go to the <a href="@create_order_type">order type creation page</a> to add a new order type.
sk: Zatiaľ ste nevytvorili žiadne typy objednávok. Prejdite na stránku <a href="@create_order_type">vytvoriť typ objednávky</a> a pridajte nový typ objednávky.

en: currency from @field_name
sk: mena z @field_name

en: Commerce Price requires the commerceguys/intl library.
sk: Commerce Price vyžaduje knižnicu commerceguys/intl.

en: Defines the Currency entity.
sk: Definuje entitu Mena.

en: Manage your currencies.
sk: Spravovať vlastné meny.

en: Fraction digits
sk: Číslice zlomku

en: Default price formatter settings
sk: Nastavenie predvoleného formátovača cien

en: Strip trailing zeroes after the decimal point
sk: Odstránenie núl za desatinnou čiarkou

en: The number of digits after the decimal sign.
sk: Počet číslic za desatinným znakom.

en: The currency code must consist of three uppercase letters.
sk: Kód meny musí pozostávať z troch veľkých písmen.

en: The currency code is already in use.
sk: Kód meny sa už používa.

en: The numeric code must consist of three digits.
sk: Číselný kód musí pozostávať z troch číslic.

en: The numeric code is already in use.
sk: Číselný kód je už používaný.

en: Saved the %label currency.
sk: %label mena bola uložená.

en: All currencies have already been imported.
sk: Všetky meny už boli importované.

en: Strip trailing zeroes after the decimal point.
sk: Odstrániť koncové nuly za desatinnou čiarkou.

en: The alternative URL for this product. Use a relative path. For example, "/my-product".
sk: Alternatívna adresa URL pre tento produkt. Použite relatívnu cestu. Napríklad "/moj-produkt".

en: Manage your products.
sk: Spravovať svoje produkty.

en: Product variation type
sk: Typ variácie produktu

en: Product variation attributes
sk: Atribúty variácie produktu

en: Whether to display a quantity input field on the add to cart form.
sk: Či sa má vo formulári pridanie do košíka zobraziť pole na zadanie množstva.

en: Configuration for the Publish product action
sk: Konfigurácia pre akciu Publikovať produkt

en: Configuration for the Unpublish product action
sk: Konfigurácia pre akciu Skryť produkt

en: The product author.
sk: Autor produktu.

en: The product URL alias.
sk: Alias adresy URL produktu.

en: The time when the product was created.
sk: Čas vytvorenia produktu.

en: The time when the product was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy produktu.

en: The variation author.
sk: Autor variácie.

en: The parent product.
sk: Nadradený produkt.

en: The unique, machine-readable identifier for a variation.
sk: Jedinečný, strojovo čitateľný identifikátor variácie.

en: The time when the variation was created.
sk: Čas vytvorenia variácie.

en: The time when the variation was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy variácie.

en: Product variation
sk: Variácia produktu

en: The product %label has been successfully saved.
sk: Produkt %label bol úspešne uložený.

en: Publish new products of this type by default.
sk: Predvolene publikovať nové produkty tohto typu.

en: The product type %label has been successfully saved.
sk: Typ produktu %label bol úspešne uložený.

en: Publish selected product
sk: Publikovať vybraný produkt

en: Unpublish selected product
sk: Skryť vybraný produkt

[ctx: Validation]
en: The SKU of the product variation.
sk: Kód variácie produktu.

en: The SKU %sku is already in use and must be unique.
sk: Kód %sku sa už používa a musí byť jedinečný.

en: - All countries -
sk: - Všetky krajiny -

en: Defines the Store entity and associated features.
sk: Definuje entitu Obchod a súvisiace funkcie.

en: Store types
sk: Typy obchodov

en: Manage your stores.
sk: Spravovať svoje obchody.

en: Administer store types
sk: Spravovať typy obchodov

en: Store type
sk: Typ obchodu

en: The store type.
sk: Typ obchodu.

en: The store owner.
sk: Vlastník obchodu.

en: The store name.
sk: Názov obchodu.

en: Store email notifications are sent from this address.
sk: Z tejto adresy sa odosielajú e-mailové oznámenia obchodu.

en: The store address.
sk: Adresa obchodu.

en: Supported billing countries
sk: Podporované fakturačné krajiny

en: Saved the %label store.
sk: Obchod %label bol uložený.

en: Saved the %label store type.
sk: Typ obchodu %label bol uložený.

en: Prices are entered with taxes included.
sk: Ceny sú uvedené vrátane daní.

en: Tax registrations
sk: Daňové registrácie

en: The countries where the store is additionally registered to collect taxes.
sk: Krajiny, v ktorých je obchod dodatočne registrovaný na zber daní.

en: Saved the %label tax type.
sk: Typ dane %label bol uložený.

en: Number of available entities after which the autocomplete is used.
sk: Počet dostupných entít, po ktorých sa použije automatické dokončovanie.

en: Size of the input field in characters.
sk: Veľkosť vstupného poľa v znakoch.

en: Text that will be shown inside the autocomplete field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa bude zobrazovať v poli automatického dokončovania, kým sa nezadá hodnota. Táto nápoveda je zvyčajne vzorová hodnota alebo stručný opis očakávaného formátu.

en: Autocomplete threshold: @threshold entities.
sk: Prahová hodnota automatického dokončovania: @threshold entity.

en: Autocomplete size: @size characters
sk: Veľkosť automatického dokončovania: @size znakov

en: Autocomplete placeholder: @placeholder
sk: Zástupca automatického dokončovania: @placeholder

en: No autocomplete placeholder
sk: Žiadna zástupca automatického dokončovania

en: Entity select
sk: Výber entity

en: Publish product
sk: Zverejniť produkt

en: Unpublish product
sk: Skryť produkt

en: Saved the %label payment method.
sk: %label platobná metóda bola uložená.

en: No payments yet.
sk: Zatiaľ žiadne platby.

en: Order information
sk: Informácie o objednávke

en: Admin permission
sk: Povolenie administrátora

en: Reassign order
sk: Znovu priradiť objednávku

en: The purchased @entity_type.
sk: Zakúpený @entity_type.

en: The IP address of the order.
sk: IP adresa objednávky.

en: Placed
sk: Zadaná

en: The time when the order was placed.
sk: Čas zadania objednávky.

en: Search by username or email address
sk: Vyhľadávanie podľa používateľského mena alebo e-mailovej adresy

en: Place the order on a different date
sk: Zadať objednávku na iný dátum

en: anonymous user with the email %email
sk: anonymný používateľ s e-mailom %email

en: The order is currently assigned to @customer.
sk: Objednávka je momentálne priradená zákazníkovi @customer.

en: The order %label has been assigned to customer %customer.
sk: Objednávka %label bola priradená zákazníkovi %customer.

en: Hide if there's only one store.
sk: Skryť sa, ak je len jeden obchod.

en: Allows the current user to access the view even if the argument is a different user.
sk: Umožňuje aktuálnemu používateľovi prístup k zobrazeniu, aj keď je argumentom iný používateľ.

en: Carts
sk: Košíky

en: User orders
sk: Objednávky používateľa

en: Display a list of placed orders for a user.
sk: Zobraziť zoznam zadaných objednávok pre používateľa.

en: Formatted price
sk: Formátovaná cena

en: Shopping cart block view
sk: Zobrazenie bloku nákupného košíka

en: Display cart contents in dropdown
sk: Zobrazenie obsahu košíka v rozbaľovacom zozname

en: Display cart contents in a dropdown
sk: Zobrazenie obsahu košíka v rozbaľovacom zozname

en: Orders can't be created until a store has been added. @link
sk: Objednávky nie je možné vytvoriť, kým nie je pridaný obchod. @link

en: Imported the selected currencies.
sk: Vybrané meny boli importované.

en: Generate variation titles based on attribute values
sk: Generovanie názvov variácií na základe hodnôt atribútov

en: The variation title.
sk: Názov variácie.

en: Products can't be created until a store has been added. @link
sk: Produkty nie je možné vytvoriť, kým nie je pridaný obchod. @link

en: Generate variation titles based on attribute values.
sk: Generovať názvy variácií na základe hodnôt atribútov.

en: The default currency of the store.
sk: Predvolená mena obchodu.

en: Provides tax functionality.
sk: Poskytuje daňové funkcie.

en: Cart form
sk: Formulár košíka

en: Delete product
sk: Odstrániť produkt

en: Delete store
sk: Odstrániť obchod

en: Use the commerce administration pages
sk: Použiť commerce administračné stránky

en: Checkout flow
sk: Pokladničný postup

en: Checkout step
sk: Krok pri pokladni

en: Provides configurable checkout flows.
sk: Poskytuje konfigurovateľné postupy pri pokladni.

en: Add checkout flow
sk: Pridať pokladničný postup

en: Checkout flows
sk: Pokladničné postupy

en: Administer checkout flows
sk: Administrácia pokladničných postupov

en: Require double entry of email
sk: Vyžadovať dvojité zadanie e-mailu

en: Allow guest checkout
sk: Povoliť pokladňu pre hostí

en: Saved the %label checkout flow.
sk: Pokladničný postup <em>%label</em> bol uložený.

en: Pay and complete purchase
sk: Zaplatiť a dokončiť nákup

en: No pane is displayed.
sk: Nezobrazuje žiadny panel.

en: No pane is disabled.
sk: Žiadny panel nie je zakázaný.

en: Checkout step for @title
sk: Krok pokladnice pre <em>@title</em>

en: Continue to review
sk: Pokračovať v súhrne

en: Require double entry of email: Yes
sk: Vyžadovať dvojité zadanie e-mailu: Áno

en: Require double entry of email: No
sk: Vyžadovať dvojité zadanie e-mailu: Nie

en: Forces anonymous users to enter their email in two consecutive fields, which must have identical values.
sk: Vyžaduje, aby anonymní používatelia zadali svoj e-mail do dvoch po sebe nasledujúcich polí, ktoré musia mať rovnaké hodnoty.

en: The specified emails do not match.
sk: Zadané e-maily sa nezhodujú.

en: Guest checkout: Allowed
sk: Pokladňa pre hostí: Povolené

en: Guest checkout: Not allowed
sk: Pokladňa pre hostí: Zakázané

en: Returning Customer
sk: Vracajúci sa zákazník

en: Guest Checkout
sk: Pokladňa pre hostí

en: Proceed to checkout. You can optionally create an account at the end.
sk: Prejdite k pokladni. Na konci si môžete voliteľne vytvoriť účet.

en: Continue as Guest
sk: Pokračovať ako hosť

en: Too many failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sk: Príliš veľa neúspešných pokusov o prihlásenie pre toto účet. Vaše konto je dočasne zablokované. Skúste to neskôr alebo <a href=":url">požiadajte o nové heslo</a>.

en: Add product attribute
sk: Pridať atribút produktu

en: Manage your product attributes.
sk: Spravovať svoje atribúty produktu.

en: The attribute value name.
sk: Názov hodnoty atribútu.

en: The weight of this attribute value in relation to others.
sk: Váha tejto hodnoty atribútu vo vzťahu k ostatným.

en: The time when the attribute value was created.
sk: Čas vytvorenia hodnoty atribútu.

en: The time when the attribute value was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy hodnoty atribútu.

en: Product attribute value
sk: Hodnota atribútu produktu

en: Deleting a product attribute will delete all of its values. This action cannot be undone.
sk: Odstránením atribútu produktu sa odstránia všetky jeho hodnoty. Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Created the %label product attribute.
sk: Vytvoriť atribút produktu %label.

en: Updated the %label product attribute.
sk: Atribút produktu %label bol upravený.

en: Saved the %label product variation type.
sk: Typ variácie produktu %label bol uložený.

en: @config does not exist in extension storage
sk: @config neexistuje v úložisku rozšírení

en: @config already exists, use revert to update
sk: @config už existuje, použite návrat na aktualizáciu

en: @config was successfully imported
sk: @config bol úspešne importovaný

en: @config was successfully reverted
sk: @config bol úspešne vrátený

en: @config was successfully deleted
sk: @config bol úspešne odstránený

en: Custom date
sk: Vlastný dátum

en: + Enter a new address
sk: + Zadať novú adresu

en: payment methods
sk: platobné metódy

en: Adds a button for removing the order item.
sk: Pridá tlačidlo na odstránenie položky objednávky.

en: Display checkout progress
sk: Zobrazenie priebehu pokladnice

en: Order summary view
sk: Zobrazenie pre súhrn objednávky

en: checkout flow
sk: pokladničný postup

en: checkout flows
sk: pokladničné postupy

en: Checkout progress
sk: Priebeh pokladnice

en: Used by the checkout progress block to determine visibility.
sk: Používa sa v bloku priebehu pokladnice na určenie viditeľnosti.

en: Registration: Allowed
sk: Registrácia: Povolené

en: Registration: Not allowed
sk: Registrácia: Zakázané

en: New Customer
sk: Nový zákazník

en: Create account and continue
sk: Vytvoriť účet a pokračovať

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
sk: Nerozpoznané používateľské meno alebo heslo. <a href=":url">Zabudli ste heslo?</a>

en: Login or continue as guest
sk: Prihláste sa alebo pokračujte ako hosť

en: Displays the order total field, requires an Order ID argument.
sk: Zobrazí pole celkovej objednávky, vyžaduje argument ID objednávky.

en: Add order item type
sk: Pridať typ položky objednávky

en: order item types
sk: typy položiek objednávky

en: Maintain the types of orders available and the fields that are associated with those types.
sk: Správa dostupných typov objednávok a polí, ktoré sú s týmito typmi spojené.

en: Order refresh mode
sk: Režim obnovenia objednávky

en: Order refresh frequency
sk: Frekvencia obnovovania objednávok

en: order item type
sk: typ položky objednávky

en: Order item type
sk: Typ položky objednávky

en: The time when the order was completed.
sk: Čas dokončenia objednávky.

en: The order item title.
sk: Názov položky objednávky.

en: The total price of the order item.
sk: Celková cena položky objednávky.

en: The time when the order item was created.
sk: Čas vytvorenia položky objednávky.

en: The time when the order item was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy položky objednávky.

en: Order item
sk: Položka objednávky

en: order item
sk: položka objednávky

en: order items
sk: položky objednávky

en: Saved the %label order item type.
sk: Typ položky objednávky %label bol uložený.

en: Order refresh
sk: Obnovenie objednávky

en: Refresh a draft order when it is loaded regardless of who it belongs to.
sk: Obnoviť návrh objednávky pri jej načítaní bez ohľadu na to, komu patrí.

en: Only refresh a draft order when it is loaded if it belongs to the current user.
sk: Obnoviť návrh objednávky pri jej načítaní len vtedy, ak patrí aktuálnemu používateľovi.

en: Draft orders will only be refreshed if more than the specified number of seconds have passed since they were last refreshed.
sk: Návrhy objednávok sa obnovia len vtedy, ak od ich poslednej obnovy uplynul viac ako zadaný počet sekúnd.

en: The @workflow workflow does not have a "Place" transition.
sk: Postup práce @workflow nemá prechod "Place".

en: Stores adjustments to the parent entity's price.
sk: Ukladá úpravy ceny nadradeného subjektu.

en: Payment gateway
sk: Platobná brána

en: The payment gateway.
sk: Platobná brána.

en: The payment method.
sk: Spôsob platby.

en: Provides payment functionality.
sk: Poskytuje platobné funkcie.

en: Add payment gateway
sk: Pridať platobnú bránu

en: Administer payment gateways
sk: Spravovať platobné brány

en: The remote payment ID.
sk: ID vzdialenej platby.

en: Remote State
sk: Vzdialený stav

en: The remote payment state.
sk: Stav vzdialenej platby.

en: The payment amount.
sk: Výška platby.

en: Refunded amount
sk: Vrátená suma

en: The refunded payment amount.
sk: Vrátená suma platby.

en: The payment state.
sk: Stav platby.

en: Whether this is a test payment.
sk: Či ide o testovaciu platbu.

en: The time when the payment was authorized.
sk: Čas autorizácie platby.

en: Authorization expires
sk: Platnosť autorizácie vyprší

en: The time when the payment authorization expires.
sk: Čas, kedy vyprší platnosť autorizácie platby.

en: The time when the payment was captured.
sk: Čas zachytenia platby.

en: payment gateway
sk: platobná brána

en: payment gateways
sk: platobné brány

en: The payment method owner.
sk: Vlastník platobnej metódy.

en: The payment method remote ID.
sk: ID vzdialenej metódy platby.

en: Whether the payment method is reusable.
sk: Či je metód platby opätovne použiteľný.

en: Whether this is the user's default payment method.
sk: Či je to predvolený metód platby používateľa.

en: The time when the payment method expires. 0 for never.
sk: Čas ukončenia platnosti metódy platby. 0 pre nikdy.

en: The time when the payment method was created.
sk: Čas vytvorenia metódy platby.

en: The time when the payment method was last edited.
sk: Čas, kedy bol metód platby naposledy upravený.

en: Payment saved.
sk: Platba uložená.

en: Saved the %label payment gateway.
sk: %label platobná brána bola uložená.

en: %label saved to your payment methods.
sk: %label uložená do vašich platobných metód.

en: Void payment
sk: Storno platby

en: The last few digits of the credit card number
sk: Niekoľko posledných číslic čísla karty

en: The credit card expiration month.
sk: Mesiac ukončenia platnosti karty.

en: The credit card expiration year.
sk: Rok ukončenia platnosti karty.

en: The email address associated with the PayPal account.
sk: E-mailová adresa spojená s účtom PayPal.

en: You have entered an invalid CVV.
sk: Zadali ste neplatný CVV.

en: Can't refund more than @amount.
sk: Nemôžno vrátiť viac ako @amount.

en: Are you sure you want to void the %label payment?
sk: Naozaj chcete stornovať platbu %label?

en: Payment voided.
sk: Platba stornovaná.

en: Provides payment gateway examples.
sk: Poskytuje príklady platobných brán.

en: Calculated price formatter settings
sk: Nastavenia formátovača vypočítaných cien

en: The three digit code, as defined by <a href=":url" target="_blank">ISO 4217</a>.
sk: Trojmiestny kód podľa definície <a href=":url" target="_blank">ISO 4217</a>.

en: Stores a decimal number and a three letter currency code.
sk: Ukladá desatinné číslo a trojpísmenový kód meny.

en: Maintain the types of products available and the fields that are associated with those types.
sk: Spravovať dostupné typy produktov a polia, ktoré sú s týmito typmi spojené.

en: Inject product variation fields into the rendered product
sk: Pridať polia z variácií do zobrazeného produktu

en: Whether to attempt to combine order items containing the same product variation
sk: Či sa pokúsiť skombinovať položky objednávky obsahujúce rovnakú variáciu produktu

en: Attributes to render.
sk: Atribúty na zobrazenie.

en: product attribute
sk: atribút produktu

en: product attributes
sk: atribúty produktu

en: product attribute value
sk: hodnota atribútu produktu

en: product attribute values
sk: hodnoty atribútov produktu

en: product types
sk: typy produktov

en: product variation
sk: variácia produktu

en: product variations
sk: variácie produktov

en: product variation types
sk: typy variácií produktov

en: Controls how the attribute is displayed on the add to cart form.
sk: Ovláda, ako sa atribút zobrazí vo formulári pridať do košíka.

en: Rendered attribute
sk: Renderovaný atribút

en: Enable attribute value translation
sk: Povoliť preklad hodnôt atribútov

en: This text will be displayed on the <em>Add product</em> page.
sk: Tento text sa zobrazí na stránke <em>Pridať produkt</em>.

en: Inject product variation fields into the rendered product.
sk: Pridať polia z variácií do zobrazeného produktu

en: Combine order items containing the same product variation.
sk: Kombinovať položky objednávky obsahujúce rovnakú variáciu produktu.

en: The order item type, referenced product variation, and data from fields exposed on the Add to Cart form must all match to combine.
sk: Typ položky objednávky, odkazovaná variácia produktu a údaje z polí vystavených vo formulári Pridať do košíka sa musia zhodovať, aby sa mohli kombinovať.

en: Do not combine order items containing the same product variation.
sk: Nekombinovať položky objednávky obsahujúce rovnakú variáciu produktu.

en: Display the following attributes
sk: Zobraziť nasledujúce atribúty

en: Attribute value display mode
sk: Režim zobrazenia hodnoty atribútu

en: Displaying the following attributes: @attributes
sk: Zobraziť nasledujúce atribúty: @attributes

en: Attribute value display mode: @mode
sk: Režim zobrazenia hodnoty atribútu: @mode

en: Product attributes overview
sk: Prehľad atribútov produktu

en: Provides a UI for managing promotions.
sk: Poskytuje používateľské rozhranie na správu zliav a akcií.

en: Manage your promotions.
sk: Spravovať svoje akcie.

en: The promotion name.
sk: Názov akcie.

en: Additional information about the promotion to show to the customer
sk: Ďalšie informácie o akcii, ktoré sa zobrazia zákazníkovi

en: The order types for which the promotion is valid.
sk: Typy objednávok, pre ktoré platí akcia.

en: Coupons which allow promotion to be redeemed.
sk: Kupóny, ktoré umožňujú uplatnenie akcie.

en: Current usage
sk: Aktuálne použitie

en: The number of times the promotion was used.
sk: Počet použití akcie.

en: Usage limit
sk: Limit použitia

en: The maximum number of times the promotion can be used. 0 for unlimited.
sk: Maximálny počet použití akcie. 0 pre neobmedzený.

en: The date the promotion becomes valid.
sk: Dátum platnosti akcie.

en: The date after which the promotion is invalid.
sk: Dátum, po ktorom je akcia neplatná.

en: Whether the promotion is enabled.
sk: Či je akcia povolená.

en: Promotions can't be created until a store has been added. @link
sk: Akcie nie je možné vytvoriť, kým nie je pridaný obchod. @link

en: Add store
sk: Pridať obchod

en: Add store type
sk: Pridať typ obchodu

en: Maintain the types of stores available and the fields that are associated with those types.
sk: Spravovať dostupné typy obchodov a polia, ktoré sú s týmito typmi spojené.

en: Stores configuration for a plugin.
sk: Ukladá konfiguráciu doplnku.

en: Promotion offer
sk: Akciová ponuka

en: Stores remote IDs.
sk: Ukladá vzdialené ID.

en: Plugin select
sk: Doplnok výberové pole

en: Add to Cart Form
sk: Formulár Pridať do košíka

en: order_items: Order Item
sk: order_items: Položka objednávky

en: Display a set of order items in a table.
sk: Zobraziť položky objednávky v tabuľke.

en: Order item types
sk: Typy položiek objednávky

en: The @workflow workflow does not have a "Draft" state.
sk: Postup práce @workflow nemá prechod "Draft".

en: number from @field_name
sk: číslo z @field_name

en: Product variation title widget settings
sk: Nastavenia ovládacieho prvku pre názov variácie

en: The label will be available to screen readers even if it is not displayed.
sk: Nadpis bude k dispozícii pre čítačky obrazovky, aj keď sa nezobrazí.

en: Label: "@text" (@visible)
sk: Nadpis: "@text" (@visible)

en: Product variation title
sk: Názov variácie produktu

en: View any order
sk: Zobraziť akúkoľvek objednávku

en: These settings let you control how draft orders are refreshed, the process during which prices are recalculated.
sk: Tieto nastavenia umožňujú ovládať spôsob obnovovania návrhov objednávok, teda proces, počas ktorého sa prepočítavajú ceny.

en: Current cart IDs
sk: ID aktuálnych nákupných košíkov

en: Email the customer a receipt when an order is placed
sk: Po odoslaní objednávky poslať zákazníkovi e-mail s potvrdením o prijatí

en: The receipt BCC email
sk: Potvrdenka email BCC

en: The customer.
sk: Zákazník.

en: Order #@number confirmed
sk: Objednávka #@number potvrdené

en: Emails are sent in the HTML format. You will need a module such as <a href="https://www.drupal.org/project/swiftmailer">Swiftmailer</a> to send HTML emails.
sk: E-maily sa odosielajú vo formáte HTML. Na odosielanie e-mailov vo formáte HTML budete potrebovať modul <a href="https://www.drupal.org/project/swiftmailer">Swiftmailer</a>.

en: Send a copy of the receipt to this email:
sk: Odoslať kópiu potvrdenky na tento e-mail:

en: Order Confirmation
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order #@number details:
sk: Detaily objednávky #@number:

en: Transaction mode: Authorize and capture
sk: Transakčný režim: Autorizovať a zachytiť

en: Transaction mode: Authorize only
sk: Transakčný režim: Iba autorizovať

en: This setting is only respected if the chosen payment gateway supports authorizations.
sk: Toto nastavenie sa rešpektuje len vtedy, ak vybraná platobná brána podporuje autorizáciu.

en: Authorize only (requires manual capture after checkout)
sk: Iba autorizovať (vyžaduje manuálne zachytenie po pokladni)

en: No payment gateway selected.
sk: Nie je vybraná žiadna platobná brána.

en: Payment process
sk: Proces platby

en: Do not strip trailing zeroes after the decimal point.
sk: Za desatinnou čiarkou neodstraňovať koncové nuly.

en: Order activity
sk: Aktivita objednávky

en: Provides activity logs for Commerce entities.
sk: Poskytuje záznamy o činnosti pre entity Commerce.

en: The user for the log.
sk: Používateľ záznamu.

en: Log template ID
sk: ID šablóny záznamu

en: The log template plugin ID
sk: ID doplnku šablóny záznamu

en: Log category ID
sk: ID kategórie záznamu

en: The log category plugin ID
sk: ID doplnku kategórie záznamu

en: The source entity ID
sk: ID zdrojovej entity

en: The source entity type
sk: Typ zdrojovej entity

en: A serialized array of parameters for the log template.
sk: Serializované pole parametrov pre šablónu záznamu.

en: The time when the log was created.
sk: Čas vytvorenia záznamu.

en: We encountered an error processing your payment method. Please verify your details and try again.
sk: Pri spracovaní vášho platobného metódy sme narazili na chybu. Skontrolujte prosím svoje údaje a skúste to znova.

en: We encountered an unexpected error processing your payment method. Please try again later.
sk: Pri spracovaní vášho platobného metódy sme narazili na neočakávanú chybu. Skúste to prosím neskôr.

en: Proceed to @gateway
sk: Pokračovať na @gateway

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
sk: Platba nebola uskutočnená na @gateway, ale keď budete pripravení, môžete pokračovať v procese platby tu.

en: Redirect method
sk: Metóda presmerovania

en: Redirect via GET (302 header)
sk: Presmerovanie cez GET (hlavička 302)

en: %title must be higher than or equal to %min.
sk: %title musí byť vyšší alebo rovný %min.

en: %title must be lower than or equal to %max.
sk: %title musí byť nižší alebo rovný %max.

en: Saved the %label promotion.
sk: Akcia %label bola uložená.

en: Shown to customers during checkout.
sk: Zobrazuje sa zákazníkom pri pokladni.

en: Order total summary
sk: Celkový súhrn objednávok

en: No payment gateway plugins found. Please install a module which provides one.
sk: Nenašli sa žiadne pluginy platobnej brány. Prosím, nainštalujte si modul, ktorý ju poskytuje.

en: Price field settings
sk: Nastavenia cenového poľa

en: If no currencies are selected, all currencies will be available.
sk: Ak nie sú vybrané žiadne meny, budú k dispozícii všetky meny.

[ctx: Validation]
en: Currency
sk: Mena

en: The currency %value is not valid.
sk: Mena %value nie je platná.

en: The currency %value is not available.
sk: Mena %value nie je k dispozícii.

en: The parent promotion.
sk: Nadradená akcia.

en: Coupons which have been applied to order.
sk: Kupóny, ktoré boli použité na objednávku.

en: Remove coupon
sk: Odstrániť kupón

[ctx: Validation]
en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: The coupon code %value is already in use and must be unique.
sk: Kód kupónu %value sa už používa a musí byť jedinečný.

en: The @trait trait is in conflict with the following traits: @conflict.
sk: @trait je v konflikte s nasledujúcimi traitmi: @conflict.

en: Plugin radios
sk: Doplnok prepínacie tlačidlá

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.

en: Order summary
sk: Súhrn objednávky

en: Included in the base price
sk: Zahrnuté do ceny

en: Compatibility with other promotions
sk: Kompatibilita s inými akciami

en: The weight of this promotion in relation to others.
sk: Počet použití akcie.

en: The unique, machine-readable identifier for a coupon.
sk: Jedinečný, strojovo čitateľný identifikátor kupónu.

en: Whether the coupon is enabled.
sk: Či je kupón povolený.

en: Any promotion
sk: Akákoľvek akcia

en: Not with any other promotions
sk: Nie s inými akciami

en: Usage limits
sk: Limity použitia

en: Provide an end date
sk: Určiť dátum ukončenia

en: Total available
sk: Celkom k dispozícii

en: Limited number of uses
sk: Obmedzený počet použití

en: Current usage: @usage.
sk: Aktuálne použitie: @usage.

en: 1 use | @count uses
sk[0]: 1 použitie
sk[1]: @count použitia
sk[2]: @count použitia

en: Taxable type
sk: Zdaniteľný typ

en: Add tax type
sk: Pridať typ dane

en: Administer tax types
sk: Spravovať typy daní

en: Display taxes of this type inclusive in product prices
sk: Zobrazenie daní tohto typu vrátane cien produktov

en: Round tax at the order item level
sk: Zaokrúhľovanie dane na úrovni položky objednávky

en: Physical goods
sk: Fyzický tovar

en: tax type
sk: typ dane

en: tax types
sk: typy daní

en: Used to identify the applied tax in order summaries.
sk: Slúži na identifikáciu uplatnenej dane v súhrnoch objednávok.

en: Sales taxes are not rounded at the order item level, while VAT-style taxes are rounded.
sk: Dane z predaja sa na úrovni položky objednávky nezaokrúhľujú, zatiaľ čo dane typu DPH sa zaokrúhľujú.

en: The tax type will be used if both the customer and the store belong to one of the territories.
sk: Typ dane sa použije, ak zákazník aj obchod patria do jedného z území.

en: Add territory
sk: Pridať územie

en: Please add at least one rate.
sk: Pridajte aspoň jednu sadzbu.

en: Please add at least one territory.
sk: Pridajte aspoň jedno územie.

en: Consumption tax
sk: Spotrebná daň

en: The following VAT rates are provided:
sk: Uvádzajú sa tieto sadzby DPH:

en: Reduced
sk: Znížená

en: Super Reduced
sk: Super-znížená

en: France (Corsica)
sk: Francúzsko (Korzika)

en: Second Reduced
sk: Druhá znížená

en: Portugal (Madeira)
sk: Portugalsko (Madeira)

en: Intra-Community Supply
sk: DPH 0%

en: The following tax rates are provided:
sk: Uvádzajú sa tieto sadzby dane:

en: %type is used by 1 %entity on your site. You cannot remove this %entity_type until you have removed all of the %type %entities. | %type is used by @count %entities on your site. You cannot remove this %entity_type until you have removed all of the %type %entities.
sk[0]: %type používa 1 %entity na vašej stránke. Tento %entity_type nemôžete odstrániť, kým neodstránite všetky %type %entities.
sk[1]: %type používa @count %entities na vašej stránke.  Tento %entity_type nemôžete odstrániť, kým neodstránite všetky %type %entities.
sk[2]: %type používa @count %entities na vašej stránke.  Tento %entity_type nemôžete odstrániť, kým neodstránite všetky %type %entities.

en: Order logs
sk: Záznamy objednávok

en: No log entries.
sk: Žiadne záznamy logu.

en: Conditions widget settings
sk: Nastavenia widgetu Podmienky

en: Allow decimal quantity
sk: Povoliť desatinné množstvo

en: Quantity widget settings
sk: Nastavenia widgetu množstvo

en: Only quantities that are multiples of the selected step will be allowed.
sk: Povolené sú len množstvá, ktoré sú násobkom vybraného kroku.

en: Decimal quantities not allowed
sk: Desatinné množstvá nie sú povolené

en: Decimal quantities allowed
sk: Desatinné množstvá sú povolené

en: Step: @step
sk: Krok: @step

en: Payment gateway mode
sk: Režim platobnej brány

en: The payment gateway mode.
sk: Režim platobnej brány.

en: The time when the payment expires.
sk: Čas, kedy platba vyprší.

en: The time when the payment was completed.
sk: Čas dokončenia platby.

en: An error occurred while contacting the gateway. Please try again later.
sk: Pri kontaktovaní platobnej brány došlo k chybe. Skúste to prosím neskôr.

en: The time when the payment expires. 0 for never.
sk: Čas, kedy platba vyprší. 0 pre nikdy.

en: We encountered an unexpected error processing your payment. Please try again later.
sk: Pri spracovaní vašej platby sme narazili na neočakávanú chybu. Skúste to prosím neskôr.

en: Shown the end of checkout, after the customer has placed their order.
sk: Zobrazuje sa na konci pokladnice po tom, čo zákazník odoslal svoju objednávku.

en: Receive payment
sk: Prijať platbu

en: The specified amount was already received.
sk: Uvedená suma už bola prijatá.

en: The maximum number of times the coupon can be used. 0 for unlimited.
sk: Maximálny počet použití kupónu. 0 pre neobmedzený počet.

en: Allow multiple coupons
sk: Povoliť viac kupónov

en: Please provide a coupon code.
sk: Uveďte prosím kód kupónu.

en: The provided coupon code is invalid.
sk: Zadaný kód kupónu je neplatný.

en: Allows multiple coupons: Yes
sk: Povoliť viacero kupónov: Áno

en: Allows multiple coupons: No
sk: Povoliť viacero kupónov: Nie

en: Allow multiple coupons to be redeemed
sk: Umožniť uplatnenie viacerých kupónov

en: Coupon redemption
sk: Uplatnenie kupónu

en: Percentage off each matching product
sk: Percentuálna zľava z každého zodpovedajúceho produktu

en: Applied coupons
sk: Uplatnené kupóny

en: - Federal -
sk: - Federálne -

en: Entity types: @entity_types
sk: Typy entít: @entity_types

en: Czechia
sk: Česko

en: Administer and configure your Commerce store.
sk: Správa a konfigurácia vášho obchodu Commerce.

en: Configure your store settings and structure.
sk: Nakonfigurujte nastavenia a štruktúru svojho obchodu.

en: Hide if there's only one entity
sk: Skryť, ak existuje len jedna entita

en: Manage fields, Add to Cart forms, other form and display settings for your order items.
sk: Spravovať polia, formuláre <em>Pridať do košíka</em>, iné formuláre a nastavenia zobrazenia pre položky objednávky.

en: Configure your checkout forms.
sk: Konfigurácia pokladničných formulárov.

en: View: Not used
sk: Zobrazenie: Nepoužíva sa

en: Use a View to display the order summary
sk: Použiť zobrazenie na súhrnu objednávky

en: Overrides the checkout order summary template with the output of a View.
sk: Prepíše šablónu súhrnu objednávky pri pokladni s výstupom zobrazenia.

en: Overridden unit price
sk: Upravená jednotková cena

en: Whether the unit price is overridden.
sk: Či je jednotková cena zmenená.

en: Manage fields, form and display settings for your orders.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazovania objednávok.

en: Manage fields, form and display settings for your order items.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia pre položky objednávky.

en: Unit price widget settings
sk: Nastavenia widgetu jednotkovej ceny

en: Require confirmation before overriding the unit price
sk: Vyžadovať potvrdenie pred úpravou jednotkovej ceny

en: Do not require confirmation before overriding the unit price
sk: Nevyžadovať potvrdenie pred úpravou jednotkovej ceny

en: Override the unit price
sk: Upraviť jednotkovú cenu

en: Configure the gateways you take payment through.
sk: Konfigurovať brány, cez ktoré prijímate platby.

en: Condition operator
sk: Operátor podmienok

en: Manage fields, form and display settings for your products.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia pre svoje produkty.

en: Manage fields, form and display settings for your product variations.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia pre svoje variácie produktov.

en: The condition operator.
sk: Operátor podmienok.

en: Fixed amount off each matching product
sk: Fixná suma z každého zodpovedajúceho produktu

en: Percentage must be a positive number.
sk: Percento musí byť kladné číslo.

en: Manage fields, form and display settings for your stores.
sk: Spravovať polia, formuláre a nastavenia zobrazenia pre vaše obchody.

en: Store ID from the current store
sk: ID obchodu z aktuálneho obchodu

en: Define the taxes you collect.
sk: Definujte dane, ktoré vyberáte.

en: @number (Since @start_date)
sk: @number (Od @start_date)

en: Skipped: @config does not exist in active storage
sk: Vynechané: @config neexistuje v aktívnom úložisku

en: Skipped: @config was not reverted because it was modified by the user
sk: Vynechané: @config nebol vrátený, pretože ho upravil používateľ

en: Only conditions matching the specified entity types will be displayed.
sk: Zobrazia sa len podmienky zodpovedajúce zadaným typom entít.

en: Hide if there's only one available entity.
sk: Skryť, ak je k dispozícii len jedna entita.

en: Hide if there's only one available entity
sk: Skryť, ak je k dispozícii len jedna entita

en: Empty cart button
sk: Tlačidlo vyprázdniť košík

en: Adds a button for emptying the cart.
sk: Pridá tlačidlo na vyprázdnenie košíka.

en: Your shopping cart has been emptied.
sk: Váš nákupný košík bol vyprázdnený.

en: Are you sure you want to unlock the order %label?
sk: Naozaj chcete odomknúť objednávku %label?

en: The order %label has been unlocked.
sk: Objednávka %label bola odomknutá.

en: Add custom currency
sk: Pridať vlastnú menu

en: Add promotion
sk: Pridať akciu

en: Saved the %label coupon.
sk: Kupón %label bol uložený.

en: Save and add coupons
sk: Uložiť a pridať kupóny

en: Product ID from URL
sk: ID produktu z adresy URL

en: Product from URL
sk: Produkt z adresy URL

en: The adjustment label field is required.
sk: Pole označenie je povinné pri úpravách cien.

en: Content entity
sk: Entita obsahu

en: @label adjustment
sk: Úprava: @label

en: @label adjustments
sk: Úpravy: @label

en: Apply @label to the calculated price
sk: Použiť @label na vypočítanú cenu

en: Adjustment types
sk: Typy úprav cien

en: Adjustment type
sk: Typ úpravy ceny

en: Fixed amount off the order subtotal
sk: Fixná suma z medzisúčtu objednávky

en: Percentage off the order subtotal
sk: Percentuálna zľava z medzisúčtu objednávky

en: @entity added to <a href=":url">your cart</a>.
sk: @entity bol pridaný <a href=":url">do košíka</a>.

en: There are no <a href=":url"">payment gateways</a> available for this order.
sk: Pre túto objednávku nie sú k dispozícii žiadne <a href=":url">platobné brány</a>.

en: There are no payment gateways available for this order. Please try again later.
sk: Pre túto objednávku nie sú k dispozícii žiadne platobné brány. Skúste to prosím neskôr.

en: Generate coupons
sk: Generovať kupóny

en: Bulk generate coupons
sk: Hromadné generovanie kupónov

en: Number of coupons
sk: Počet kupónov

en: Coupon code pattern
sk: Vzor kódu kupónu

en: Alphabetic
sk: Alfabetický

en: Length does not include prefix/suffix.
sk: Dĺžka nezahŕňa prefix/sufix.

en: Number of uses per coupon
sk: Počet použití jedného kupónu

en: The total pattern length (@coupon_length) exceeds the maximum length allowed (@max_length).
sk: Celková dĺžka vzoru (@coupon_length) presahuje maximálnu povolenú dĺžku (@max_length).

en: This pattern cannot be used to generate @quantity coupons.
sk: Tento vzor nemožno použiť na generovanie @quantity kupónov.

en: Generating coupons
sk: Generovanie kupónov

en: Creating coupon @created of @total_quantity
sk: Vytvorenie kupónu @created z @total_quantity

en: Generated %created out of %total requested coupons. Consider adding a unique prefix/suffix or increasing the pattern length to improve results.
sk: Vygenerované %created z %total požadovaných kupónov. Zvážte pridať jedinečný prefix/sufix alebo zvýšiť dĺžku vzoru, aby ste zlepšili výsledky.

en: Generated 1 coupon. | Generated @count coupons.
sk[0]: Vygenerovaný 1 kupón.
sk[1]: Vygenerované @count kupóny.
sk[2]: Vygenerované @count kupóny.

en: Order item table
sk: Tabuľka položiek objednávky

en: Redirect via POST (automatic)
sk: Presmerovanie cez POST (automaticky)

en: Redirect via POST (manual)
sk: Presmerovanie cez POST (manuálne)

en: Product attribute filter
sk: Filter atribútov produktu

en: Refunded:
sk: Vrátené:

en: Currency display
sk: Zobrazenie meny

en: Symbol (e.g. "$")
sk: Symbol (napr. "$")

en: Currency code (e.g. "USD")
sk: Kód meny (napr. "USD")

en: Currency display: @currency_display.
sk: Zobrazenie meny: @currency_display.

en: The field "%field" failed to render with the error of "%error".
sk: Pole "%field" sa nepodarilo zobraziť. Chyba: "%error".

en: Uses legacy adjustments
sk: Používa staršie úpravy cien

en: Order currency
sk: Mena objednávky

en: Customer role
sk: Kategórie používateľov zákazníka

en: Current order total
sk: Aktuálny súčet objednávok

en: Selected payment gateway
sk: Vybraná platobná brána

en: A product variation type with the machine name @id already exists. Select an existing product variation type or change the machine name for this product type.
sk: Typ variácie produktu so strojovým  názvom @id už existuje. Vyberte existujúci typ variácie produktu, alebo zmeňte strojový názov pre tento typ produktu.

en: A new product variation type cannot be created, because no order item types were found. Select an existing product variation type or retry after creating a new order item type.
sk: Nový typ variácie produktu nie je možné vytvoriť, pretože neboli nájdené žiadne typy položiek objednávky. Vyberte existujúci typ variácie produktu alebo sa po vytvorení nového typu položky objednávky pokúste o opätovné vytvorenie.

en: Specific products
sk: Konkrétne produkty

en: Order contains specific products
sk: Objednávka obsahuje konkrétne produkty

en: Order contains product categories
sk: Objednávka obsahuje kategórie produktov

en: Order contains product types
sk: Objednávka obsahuje typy produktov

en: Order contains product variation types
sk: Objednávka obsahuje typy variácií produktu

en: Offer type
sk: Typ ponuky

en: Total discounted product quantity
sk: Celkové zľavnené množstvo produktu

en: Customer buys
sk: Zákazník nakupuje

en: Matching any of the following
sk: Niektorú z týchto možností

en: Customer gets
sk: Zákazník získa

en: At a discounted value
sk: V zľavnenej hodnote

en: Discounted by a
sk: Zľava o

en: Amount off
sk: Zľava zo sumy

en: Buy X Get Y
sk: Kúpiť X Získať Y

en: The list price.
sk: Cenníková cena.

en: [Order items] Manage %bundle
sk: [Položky objednávky] Spravovať %bundle

en: Provide a list price
sk: Poskytnúť cenníkovú cenu

en: [Product variations] Manage %bundle
sk: [Variácie produktu] Spravovať %bundle

en: The price
sk: Cena

en: The total paid price of the order.
sk: Celková zaplatená cena objednávky.

en: Allow each product to have multiple variations
sk: Umožniť, aby každý produkt mal viaceré variácie.

en: %product variations
sk: %product variácie

en: Save and add variations
sk: Uložiť a pridať variácie

en: Allow each product to have multiple variations.
sk: Povoliť, aby každý produkt mal viacero variácií.

en: Are you sure you want to delete the %label variation?
sk: Naozaj chcete odstrániť variáciu %label?

en: The %label variation has been deleted.
sk: Variácia %label bola odstránená.

en: Saved the %label variation.
sk: Variácia %label bola úspešne uložená.

en: Single variation (Product information)
sk: Jedna variácia (Informácie o produkte)

en: The alternative URL for this store. Use a relative path. For example, "/my-store".
sk: Alternatívna adresa URL pre tento obchod. Použite relatívnu cestu. Napríklad "/moj-obchod".

en: The store URL alias.
sk: Alias adresy URL obchodu.

en: Commerce requires the BC Math PHP extension.
sk: Commerce vyžaduje PHP rozšírenie BC Math.

en: Provide a password for the new account.
sk: Zadajte heslo pre nové konto.

en: Guest registration after checkout
sk: Registrácia hostí po pokladni

en: Set a password to save your details for next time.
sk: Nastavte heslo, aby sa vaše údaje uložili pre nabudúce.

en: Payment gateway form
sk: Formulár platobnej brány

en: Intl library
sk: Intl knižnica

en: Discount display
sk: Zobrazenie zľavy

en: Include the discount in the displayed unit price
sk: Zahrnúť zľavu do zobrazenej jednotkovej ceny

en: Only show the discount on the order total summary
sk: Zobraziť zľavu len v súhrne objednávky

en: Resend receipt
sk: Opätovné odoslanie potvrdenky

en: Are you sure you want to resend the receipt for order %label?
sk: Naozaj chcete opätovne odoslať potvrdenku pre objednávku %label?

en: Order receipt resent.
sk: Potvrdenie o prijatí objednávky bolo opätovne zaslané.

en: <em>Payment information</em> and <em>Payment process</em> panes need to be on separate steps.
sk: Panely <em>Platobné informácie</em> a <em>Proces platby</em> musia byť v samostatných krokoch.

en: There are no order items yet.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne položky objednávky.

[ctx: Validation]
en: Coupon valid reference
sk: Platná referencia kupónu

en: Profiles of this type represent Commerce customer profiles
sk: Profily tohto typu predstavujú profily zákazníkov obchodu

en: Used to store the customer's billing or shipping information.
sk: Slúži na uloženie fakturačných alebo doručovacích údajov zákazníka.

en: The @order_item_entity_type for this @entity_type.
sk: @order_item_entity_type pre tento @entity_type.

en: %label is now the default address.
sk: %label je predvolená adresa.

en: There are no addresses yet.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne adresy.

en: Are you sure you want to delete the %label address?
sk: Naozaj chcete odstrániť adresu %label?

en: The %label address has been deleted.
sk: Adresa %label bola odstránená.

en: Saved the %label address.
sk: Adresa %label bola uložená.

en: Also update the address in my address book.
sk: Aktualizovať aj adresu v mojom adresári.

en: Save to my address book.
sk: Uložiť do môjho adresára.

en: Also update the address in the customer's address book.
sk: Aktualizovať aj adresu v adresári zákazníka.

en: Save to the customer's address book.
sk: Uložiť do adresára zákazníka.

en: Collect billing information
sk: Zhromažďovanie fakturačných údajov

en: Before disabling, make sure you are not legally required to collect billing information.
sk: Pred vypnutím sa uistite, že nie ste zo zákona povinní zhromažďovať fakturačné údaje.

en: The current day, with a leading zero. (%date)
sk: Aktuálny deň s úvodnou nulou. (%date)

en: The current month, with a leading zero. (%date)
sk: Aktuálny mesiac s úvodnou nulou. (%date)

en: The current year. (%date)
sk: Aktuálny rok. (%date)

en: The generated sequential number.
sk: Vygenerované sekvenčné číslo.

en: Provides configurable patterns for generating sequential numbers.
sk: Poskytuje konfigurovateľné vzory na generovanie sekvenčných čísel.

en: Add number pattern
sk: Pridať vzor číslovania

en: Number patterns
sk: Vzory číslovania

en: Manage number patterns.
sk: Spravovať vzory číslovania.

en: Administer number patterns
sk: Spravovať vzory číslovania

en: Number pattern
sk: Vzor číslovania

en: Initial number
sk: Počiatočné číslo

en: Generate a unique sequence for each store
sk: Generovanie jedinečnej sekvencie pre každý obchod

en: Reset sequence
sk: Resetovať sekvenciu

en: number pattern
sk: vzor číslovania

en: number patterns
sk: vzory číslovania

en: Number generation method
sk: Metóda generovania čísla

en: Saved the %label number pattern.
sk: Vzor číslovania %label bol uložený.

en: Are you sure you want to reset the sequence for the %label number pattern?
sk: Naozaj chcete resetovať sekvenciu pre vzor číslovania %label?

en: The sequence for the %label number pattern has been reset.
sk: Sekvencia pre vzor číslovania %label bola resetovaná.

en: Infinite (Never reset)
sk: Nekonečne (nikdy sa neresetuje)

en: Monthly (Reset every month)
sk: Mesačne (Obnoviť každý mesiac)

en: Allows adding a prefix (such as "INV-") or a suffix to the number.
sk: Umožňuje pridať k číslu prefix (napríklad "INV-") alebo príponu.

en: Use fixed length numbers
sk: Použiť čísla s pevnou dĺžkou

en: Total number of digits
sk: Celkový počet číslic

en: The number will be padded with leading zeroes. Example: a value of 4 will output 52 as 0052.
sk: Číslo bude doplnené úvodnými nulami. Príklad: hodnota 4 sa zobrazí 52 ako 0052.

en: Generate sequences on a per-store basis
sk: Generovať sekvencie na základe jednotlivé obchody

en: Ensures that numbers are not shared between stores.
sk: Zabezpečuje, aby sa čísla nezdieľali medzi obchodmi.

en: Missing the required token [pattern:number].
sk: Chýba požadovaný [pattern:number].

en: Yearly (Reset every year)
sk: Ročne (Obnoviť každý rok)

[ctx: Commerce]
en: Order
sk: Objednávka

[ctx: Commerce]
en: Orders
sk: Objednávky

[ctx: Commerce]
en: order
sk: objednávka

[ctx: Commerce]
en: orders
sk: objednávky

[ctx: Commerce]
en: Order type
sk: Typ objednávky

[ctx: Commerce]
en: Order types
sk: Typy objednávok

[ctx: Commerce]
en: order type
sk: typ objednávky

[ctx: Commerce]
en: order types
sk: typy objednávok

[ctx: Commerce]
en: Store
sk: Obchod

en: Hide if there's only one product variation
sk: Skryť, ak existuje len jedna variácia produktu

en: Hidden if there's only one product variation.
sk: Skryté, ak existuje len jedna variácia produktu.

[ctx: Commerce]
en: Promotion
sk: Akcia

[ctx: Commerce]
en: Promotions
sk: Akcie

[ctx: Commerce]
en: promotion
sk: akcia

[ctx: Commerce]
en: promotions
sk: akcie

[ctx: Commerce]
en: Stores
sk: Obchody

[ctx: Commerce]
en: store
sk: obchod

[ctx: Commerce]
en: stores
sk: obchody

[ctx: Commerce]
en: Store type
sk: Typ obchodu

[ctx: Commerce]
en: Store types
sk: Typy obchodov

[ctx: Commerce]
en: store type
sk: typ obchodu

[ctx: Commerce]
en: store types
sk: typy obchodov

en: Verify tax number
sk: Overiť IČ DPH

en: Verification result
sk: Výsledok overenia

en: Tax number
sk: IČ DPH

en: Tax number field settings
sk: Nastavenie poľa IČ DPH

en: Collect tax numbers for the following countries
sk: Zbierať IČ DPH pre nasledujúce krajiny

en: Verify the tax number via external web services
sk: Overenie IČ DPH prostredníctvom externých webových služieb

en: Accept unverified tax numbers if the verification service is unavailable
sk: Akceptovať neoverené IČ DPH, ak služba overovania nie je k dispozícii

en: Tax number formatter settings
sk: Nastavenia formátovača IČ DPH

en: Show verification details
sk: Zobraziť podrobnosti overenia

en: The tax number @number has been reverified.
sk: IČ DPH @number bolo opätovne overené.

en: The SOAP PHP extension is missing from the server.
sk: Na serveri chýba PHP rozšírenie SOAP.

en: The tax number is not in the right format.
sk: IČ DPH nie je v správnom formáte.

en: The remote service is temporarily busy. Error code: GLOBAL_MAX_CONCURRENT_REQ.
sk: Vzdialená služba je dočasne obsadená. Kód chyby: GLOBAL_MAX_CONCURRENT_REQ.

en: The remote service is temporarily busy. Error code: MS_MAX_CONCURRENT_REQ.
sk: Vzdialená služba je dočasne obsadená. Kód chyby: MS_MAX_CONCURRENT_REQ.

en: The remote service is temporarily unavailable. Error code: SERVICE_UNAVAILABLE.
sk: Vzdialená služba je dočasne nedostupná. Kód chyby: SERVICE_UNAVAILABLE.

en: The remote service is temporarily unavailable. Error code: MS_UNAVAILABLE.
sk: Vzdialená služba je dočasne nedostupná. Kód chyby: MS_UNAVAILABLE.

en: The remote service did not reply within the allocated time period.
sk: Vzdialená služba neodpovedala v stanovenom čase.

en: Example: @data. | Examples: @data.
sk[0]: Príklad: @data.
sk[1]: Príklady: @data.
sk[2]: Príklady: @data.

en: Show verification details.
sk: Zobraziť podrobnosti overenia.

en: Do not show verification details.
sk: Nezobrazovať údaje o overení.

en: Verification state: @state
sk: Stav overenia: @state

en: Reverify
sk: Overiť znova

en: European Union
sk: Európska únia

en: If no countries are selected, all countries will be allowed.
sk: Ak nie sú vybrané žiadne krajiny, budú povolené všetky krajiny.

en: Uses an official service (such as VIES) when one exists.
sk: Používa oficiálnu službu (napríklad VIES), ak existuje.

en: Accept unverified tax numbers if the verification service is temporarily unavailable
sk: Akceptovať neoverené IČ DPH, ak je služba overenia dočasne nedostupná.

en: Merchants can verify the tax number after the order has been placed.
sk: Obchodníci si môžu overiť IČ DPH po odoslaní objednávky.

en: Invalid verification_state specified.
sk: Zadaný nesprávny stav overenia.

en: Verification state
sk: Stav overenia

en: Verification timestamp
sk: Čas overenia

[ctx: Validation]
en: Tax number
sk: IČ DPH

en: %name is not in the right format.
sk: %name nie je v správnom formáte.

en: %name could not be verified.
sk: %name sa nepodarilo overiť.

en: Delete abandoned carts
sk: Odstránenie opustených košíkov

en: Shopping cart expiration
sk: Vypršanie platnosti nákupného košíka

en: The order items.
sk: Položky objednávky

en: The product stores.
sk: Obchody s týmto produktom.

en: The product variations.
sk: Variácie produktu.

en: Product variation ID from URL
sk: ID variácie produktu z adresy URL

en: Used when determining promotion and tax availability.
sk: Používa sa pri určovaní akciovej a daňovej dostupnosti.

en: Whether this is the default store.
sk: Či je to predvolený obchod.

en: Store date/time formatter settings
sk: Nastavenia formátovača dátumu a času pre obchodu

en: Format: @date_format
sk: Formát: @date_format

en: Default (Store timezone)
sk: Predvolené (Časové pásmo obchodu)

en: Date and time (Store timezone)
sk: Dátum a čas (Časové pásmo obchodu)

en: Relate each @entity with a @field_name field set to the @label.
sk: Spájať každú @entity s poľom @field_name na @label.

en: @entity revision using @field_name
sk: @entity revízia s použitím @field_name

en: Relate each @entity revision with a @field_name field set to the @label.
sk: Spájať každú @entity revíziu s poľom @field_name na @label.

en: @profile (current version)
sk: @profile (aktuálna verzia)

[ctx: Validation]
en: Purchasable entity available
sk: Kúpiteľná entita k dispozícii

en: %label is not available with a quantity of %quantity.
sk: %label nie je k dispozícii s množstvom %quantity.

en: If provided, shown on the order instead of "@translated".
sk: Ak je uvedené, zobrazí sa v objednávke namiesto "@translated".

en: This text will be displayed on the <em>Add store</em> page.
sk: Tento text sa zobrazí na stránke <em>Pridať obchod</em>.

en: Greek Islands (Leros, Lesbos, Kos, Samos, Chios)
sk: Grécke ostrovy (Leros, Lesbos, Kos, Samos, Chios)

en: Unable process payment with :plugin_id
sk: Nie je možné spracovať platbu s :plugin_id

en: Displays a coupon redemption pane, requires an Order ID argument.
sk: Zobrazí panel pre uplatnenie kupónu, vyžaduje argument ID objednávky.

en: Customer usage limit
sk: Limit používania pre zákazníka

en: The maximum number of times the promotion can be used by a customer. 0 for unlimited.
sk: Maximálny počet, koľkokrát môže zákazník využiť akciu. 0 pre neobmedzený počet.

en: Per-customer limit
sk: Limit na zákazníka

en: The maximum number of times the coupon can be used by a customer. 0 for unlimited.
sk: Maximálny počet použití kupónu pre zákazníka. 0 pre neobmedzený.

en: Number of uses per customer per coupon
sk: Počet použití na zákazníka na jeden kupón

en: Number of uses per customer
sk: Počet použití na zákazníka

en: Total per customer
sk: Celkom na zákazníka

en: Product variation selection
sk: Výber variácií produktu

en: Payment option
sk: Možnosť platby

en: Admin comment form
sk: Formulár pre komentáre administrátora

en: Displays a form that allows admins with the proper permission to add a log as comment. Requires an entity ID argument.
sk: Zobrazí formulár, ktorý umožňuje administrátorom s príslušným oprávnením pridať záznam ako komentár. Vyžaduje argument entity ID.

en: Add admin comments to @label
sk: Pridanie komentárov k @label

en: Provides the ability to add admin comments to @label.
sk: Poskytuje možnosť pridávať komentáre k @label.

en: Comment on this @label
sk: Komentár k @label

en: Comment saved
sk: Komentár bol uložený

en: Your comment will only be visible to users who have access to the activity log.
sk: Váš komentár bude viditeľný len pre používateľov, ktorí majú prístup do záznamu aktivity.

en: Order @id @receipt
sk: Objednávka @id @receipt

en: receipt | receipts
sk[0]: potvrdenka
sk[1]: potvrdenky
sk[2]: potvrdenky

en: Specific purchased item
sk: Konkrétna zakúpená položka

en: Purchased items
sk: Zakúpené položky

en: Order contains specific purchased item
sk: Objednávka obsahuje konkrétnu zakúpenú položku

en: Order contains specific :item
sk: Objednávka obsahuje konkrétnu položku :item

en: Specific :item
sk: Konkrétne :item

en: AVS response code
sk: Kód odpovede AVS

en: The AVS response code.
sk: Kód odpovede AVS.

en: AVS response code label
sk: Označenie kódu odpovede AVS

en: The AVS response code label.
sk: Označenie kódu odpovede AVS.

en: International "A"
sk: Medzinárodné "A"

en: International "N"
sk: Medzinárodné "N"

en: International "X"
sk: Medzinárodné "X"

en: Not allowed for MOTO (Internet/Phone) transactions
sk: Nie je povolené pre transakcie MOTO (internet/telefón)

en: Global Unavailable
sk: Globálne nedostupné

en: International Unavailable
sk: Medzinárodné nedostupné

en: Postal (International "Z")
sk: Poštové (medzinárodné "Z")

en: AVS not Supported
sk: AVS nie je podporovaný

en: Whole ZIP
sk: Celé PSČ

en: Card holder address only correct.
sk: Len adresa držiteľa karty je správna.

en: Card holder name incorrect, postal code matches.
sk: Nesprávne meno držiteľa karty, PSČ sa zhoduje.

en: Card holder name incorrect, address and postal code match.
sk: Nesprávne meno držiteľa karty, zhodná adresa a PSČ.

en: Card holder name incorrect, address matches.
sk: Meno držiteľa karty je nesprávne, adresa sa zhoduje.

en: Card holder name matches.
sk: Meno držiteľa karty sa zhoduje.

en: Card holder name and postal code match.
sk: Zhoda mena držiteľa karty a PSČ.

en: Card holder name, address and postal code match.
sk: Zhoda mena, adresy a PSČ držiteľa karty.

en: No, card holder address and postal code are both incorrect.
sk: Nie, adresa držiteľa karty aj PSČ sú nesprávne.

en: Card holder name and address match.
sk: Zhoda mena a adresy držiteľa karty.

en: System unavailable; retry.
sk: Systém nie je k dispozícii; opakujte pokus.

en: AVS not supported.
sk: AVS nie je podporovaný.

en: Information unavailable.
sk: Informácie nie sú k dispozícii.

en: No, card holder name, address and postal code are all incorrect.
sk: Nie, meno držiteľa karty, adresa a PSČ sú nesprávne.

en: Yes, card holder address and postal code are both correct.
sk: Áno, adresa držiteľa karty aj PSČ sú správne.

en: Card holder postal code only correct.
sk: Správne je len PSČ držiteľa karty.

en: None of the address information matched.
sk: Žiadna z informácií o adrese sa nezhodovala.

en: AVS response: [@code] @label
sk: Odpoveď AVS: [@code] @label

en: Approved.
sk: Schválené.

en: Zip code.
sk: PSČ.

en: Display checkout progress breadcrumb links
sk: Zobrazenie navigačných odkazov na priebeh pokladnice

en: Display checkout progress breadcrumb as links
sk: Zobrazenie navigácie o priebehu pokladnice ako odkazov

en: Let the checkout progress block render the breadcrumb as links.
sk: Povoliť blok s priebehom pokladnice, aby sa navigácia zobrazovala ako odkazy.

en: The order balance.
sk: Zostatok objednávky.

en: Add billing information
sk: Pridať fakturačné informácie

en: Payment method profile
sk: Profil platobnej metódy

en: Displays the billing profile referenced by the payment method.
sk: Zobrazí fakturačný profil, na ktorý odkazuje platobná metóda.

en: Default variation
sk: Predvolená variácia

en: The default variation.
sk: Predvolená variácia.

en: Are you sure you want to disable the promotion %label?
sk: Naozaj chcete zakázať akciu %label?

en: Are you sure you want to enable the promotion %label?
sk: Naozaj chcete povoliť akciu %label?

en: The provided coupon code is not available. It may have expired or already been used.
sk: Poskytnutý kód kupónu nie je k dispozícii. Jeho platnosť možno vypršala alebo už bol použitý.

en: The provided coupon code cannot be applied to your order.
sk: Poskytnutý kód kupónu nie je možné použiť na vašu objednávku.

en: Automatically add the offer product to the cart if it isn't in it already
sk: Automatické pridanie ponúkaného produktu do košíka, ak sa v ňom ešte nenachádza

en: This behavior will only work when a single product variation (or a single product with only one variation) is specified.
sk: Toto správanie bude fungovať len vtedy, keď je zadaná jedna variácia produktu (alebo jeden produkt s jednou variáciou).

en: Offer limit
sk: Limit ponuky

en: The number of times this offer can apply to the same order.
sk: Na jednu objednávku možno túto ponuku uplatniť toľkokrát.

en: Try Avalara AvaTax for free
sk: Vyskúšajte Avalara AvaTax zadarmo

en: Get started with AvaTax
sk: Začnite s AvaTax

en: Provides the ID of the current user's first non-empty cart for the current store by default.
sk: Poskytuje ID prvého neprázdneho košíka aktuálneho používateľa pre aktuálny obchod v predvolenom nastavení.

en: Check <em>Allow multiple values</em> under <em>More</em> to provide all of the matching cart IDs for the current store.
sk: Začiarknite možnosť <em>Povoliť viac hodnôt</em> v časti <em>Viac</em>, aby ste mohli poskytnúť všetky zodpovedajúce ID košíka pre aktuálny obchod.

en: Current user cart IDs
sk: ID aktuálneho používateľského košíka

en: The order version number, it gets incremented on each save.
sk: Číslo verzie objednávky, ktoré sa zvyšuje pri každom uložení.

en: The order version number field was created.
sk: Pole číslo verzie objednávky bolo vytvorené.

en: Configure order settings.
sk: Konfigurácia nastavení objednávky.

en: Log order version mismatch
sk: Logovať nezhodu verzie objednávky

en: Order version mismatch handling
sk: Spracovanie nesúladu verzií objednávok

en: <p>Order version mismatches occur when you attempt to save an order that has been saved by some other process.<br />Permitting the save could mean overwriting newer data with old data, causing meaningful data loss.</p>
sk: <p>Nesúlad verzií objednávok vzniká pri pokuse o uloženie objednávky, ktorá bola uložená iným procesom.<br />Povolenie uloženia by mohlo znamenať prepísanie novších údajov starými údajmi, čo by spôsobilo významnú stratu údajov.</p>

en: When an order save is attempted with a version mismatch...
sk: Pri pokuse o uloženie objednávky s nezhodnou verziou...

en: Allow it to be saved and log the event for debug purposes.
sk: Povoliť jej uloženie a zaznamenajte udalosť na účely ladenia.

en: Prevent the save and throw an exception that may cause a fatal error.
sk: Zabrániť uloženiu a vyhodiť výnimku, ktorá môže spôsobiť fatálnu chybu.

[ctx: Validation]
en: Order version
sk: Verzia objednávky

en: The order has either been modified by another user, or you have already submitted modifications. As a result, your changes cannot be saved.
sk: Objednávku buď upravil iný používateľ, alebo ste ju už upravili. V dôsledku toho nie je možné vaše zmeny uložiť.

en: Product variation from current product.
sk: Variácia produktu od aktuálneho produktu.

en: The time when the promotion was created.
sk: Čas vytvorenia akcie.

en: The time when the promotion was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy akcie.

en: The time when the coupon was created.
sk: Čas vytvorenia kupónu.

en: The time when the coupon was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy kupónu.

en: The promotion owner.
sk: Vlastník akcie.

en: The "auto-add" offer can only be enabled for fully discounted products (i.e with a 100% discount).
sk: Ponuku "automatického pridania" je možné aktivovať len pre plne zľavnené produkty (t. j. so 100 % zľavou).

en: Offer #@index
sk: Ponuka #@index

en: Add another offer
sk: Pridať ďalšiu ponuku

en: Please configure at least one offer.
sk: Nakonfigurujte aspoň jednu ponuku.

en: Combination offer
sk: Kombinovaná ponuka

en: Manage this order
sk: Spravovať túto objednávku

en: Manage own @type
sk: Spravovať vlastný @type

en: Portugal (Azores)
sk: Portugalsko (Azory)

en: There are no coupons yet.
sk: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne kupóny.

en: Allow negative prices
sk: Povoliť negatívne ceny

en: Provide a start date
sk: Uveďte dátum začiatku

en: The date after which the coupon is invalid.
sk: Dátum, po ktorom je kupón neplatný.

en: Require a coupon to apply this promotion
sk: Vyžadovať kupón na použitie tejto akcie

en: Limit promotion availability to selected stores.
sk: Obmedziť dostupnosť akcie na vybrané obchody.

en: Restrict to specific stores
sk: Obmedziť na obchody

en: The time when the store was created.
sk: Čas vytvorenia obchodu.

en: The time when the store was last edited.
sk: Čas poslednej úpravy obchodu.

en: Default store
sk: Predvolený obchod

en: Supported countries
sk: Podporované krajiny

en: Billing countries
sk: Fakturačné krajiny

en: Shipping countries
sk: Krajiny doručenia

en: Per customer limit
sk: Limit na zákazníka

en: There are no promotions yet.
sk: Zatiaľ nie sú k dispozícii žiadne akcie.

en: There are no coupons defined for this promotion yet.
sk: Pre túto akciu nie sú definované žiadne kupóny.

en: There is one coupon defined for this promotion: @coupon_code. | There are @count coupons defined for this promotion.
sk[0]: Pre túto akciu je definovaný jeden kupón: @coupon_code.
sk[1]: Pre túto akciu sú definované @count kupóny.
sk[2]: Pre túto akciu sú definované @count kupónov.

en: Legacy Variation type will be removed in 3.x
sk: Typ Legacy Variácia bude odstránený vo verzii 3.x

en: Product variation type(s)
sk: Typ(y) variácie produktu

en: - Use existing -
sk: - Použiť existujúce -

en: Please select one or more variation types.
sk: Vyberte jeden alebo viac typov variácií.

en: Successfully disabled the promotion %label.
sk: Akcia %label bola úspešne zakázaná.

en: Successfully enabled the promotion %label.
sk: Akcia %label bola úspešne povolená.

en: Checkout order summary
sk: Súhrn objednávky pri pokladni

en: Generate a sequential order number when the order is placed.
sk: Generovať poradové číslo objednávky pri jej zadaní.

en: If unchecked, the order ID will be used as the order number.
sk: Ak nie je začiarknuté, ako číslo objednávky sa použije ID objednávky.

en: Payment total summary
sk: Súhrn platieb

en: Refunded: {{ refunded_amount__number }}
sk: Vrátené: {{ refunded_amount__number }}

en: AVS response: [{{ avs_response_code }}] {{ avs_response_code_label }}
sk: Odpoveď AVS: [{{ avs_response_code }}] {{ avs_response_code_label }}
