Commerce Core (8.x-2.32) - en to mk translation catalogue (16 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Roles
mk: Улоги

en: Log in
mk: Најави ме

en: Romania
mk: Романија

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
