Commerce Core (8.x-2.38) - en to my translation catalogue (80 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Length
my: အရှည်

en: Format
my: ပုံစံ

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Year
my: နှစ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Month
my: လ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Today
my: ယနေ့

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Standard
my: စံ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Password field is required.
my: စကားဝှက်ဖြည့်ရန် လိုပါသည်

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Greater than or equal to
my: တန်ဖိုးကြီး (သို့) တူညီ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ
