Commerce Core (8.x-2.39) - en to af translation catalogue (106 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Forgot password?
af: Wagwoord vergeet?

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Default currency
af: Verstek geldeenheid

en: Quantity
af: Aantal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Version
af: Weergawe

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Log in
af: Teken in

en: Online
af: Aanlyn

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Order
af: Bestelling

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Create account
af: Skep profiel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Manual
af: Handleiding

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Account information
af: Profielinligting

en: Billing information
af: Faktuur inligting

en: Translate
af: Vertaal

en: Notify user of new account
af: Laat weet die gebruiker van die nuwe rekening

en: Language settings
af: Taalverstellings

en: - All -
af: - Alle -

en: Completion message
af: Voltooiings boodskap

en: Unit price
af: Eenheidsprys

en: Order number
af: Bestelligsnommer

en: Master
af: Meester
