Commerce Core (8.x-2.39) - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Forgot password?
rw: wibagiwe ijambo ry'ibanga?

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Locked
rw: gifunze
