Drupal Commerce (8.x-2.4) - en to se translation catalogue (35 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Forgot password?
se: Vajálduhttán beassansáni?

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Contact information
se: Oktavuođadieđut

en: Complete
se: Gárvvis

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Password field is required.
se: Čoavddasáni ferte čállit
