Commerce Core (8.x-2.40) - en to dz translation catalogue (68 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: The username %name has not been activated or is blocked.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་  %name་དེ་  ཤུགས་ལྡན་  ཡང་ན་  འགག་མ་བཞག་པས།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Account information
dz: རྩིས་ཐོའི་བརྡ་དོན།

en: Password field is required.
dz: ཆོག་ཡིག་གི་ས་སྒོ་འདི་དགོ་པས།

en: Notify user of new account
dz: རྩིས་ཐོ་གསརཔ་གི་   ལག་ལེན་པ་དེ་  བརྡ་བསྐུལ་འབད།
