Drupal Commerce (8.x-2.6) - en to sr translation catalogue (120 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Mode
sr: Режим

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Store
sr: Продавница

en: Role
sr: Улога

en: Log in
sr: Пријави се

en: Checkout
sr: Заврши куповину

en: Provider
sr: Провајдер

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Condition
sr: Услов

en: seconds
sr: секунди

en: Contact information
sr: Информације за контакт

en: Shopping cart
sr: Корпа

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Orders
sr: Поруџбине

en: The username %name has not been activated or is blocked.
sr: Корисничко име %name још није активирано или је блокирано.

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Review
sr: Провера података

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Locked
sr: Закључан

en: Go back
sr: Предходни корак

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл

en: Payment methods
sr: Средства плаћања

en: Address book
sr: Сачуване адресе

en: Password field is required.
sr: Унос лозинке је неопходан.

en: Update cart
sr: Освежи корпу

en: IP address
sr: IP адреса

en: Billing Information
sr: Информације за плаћање

en: Bundle
sr: Пакет

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Total price
sr: Укупна цена

en: Payment information
sr: Информације за плаћање

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: Payment Method
sr: Начин плаћања

en: Coupon code
sr: Купон код

en: Apply coupon
sr: Примени купон

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку

en: Payment instructions
sr: Инструкције за уплату

en: Order type
sr: Врста поруџбине

en: Your shopping cart is empty.
sr: Ваша корпа је празна.

en: Unit price
sr: Цена по јединици

en: Order number
sr: Број поруџбине

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: Shipping information
sr: Подаци за испоруку

en: Thank you for your order!
sr: Хвала на поруџбини!

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sr: Само су неки од специјалних каракте дозвољени да буду део корисничког имена: размак, тачка (.), цртица (-), апостроф ('), доња црта (_) i @ znak.

en: Order types
sr: Врсте поруџбина

en: Order information
sr: Информације о поруџбини

en: Pay and complete purchase
sr: Потврди поруџбину

en: Continue to review
sr: Провера података

en: Returning Customer
sr: Регистровани корисник

en: Guest Checkout
sr: Настави куповину без регистрације

en: Proceed to checkout. You can optionally create an account at the end.
sr: Следећи корак је попуњавање података за испоруку. Уколико желите, налог можете накнадно направити.

en: Continue as Guest
sr: Настави даље без регистрације

en: Unrecognized username or password. <a href=":url">Have you forgotten your password?</a>
sr: Систем није препознао корисничко име или лозинку. <a href=":url">Затражите нову лозинку уколико мислите да сте је заборавили?</a>

en: Login or continue as guest
sr: Пријави се или настави куповину без регистрације

en: Order #@number confirmed
sr: Поруџбина #@number је заведена

en: Order Confirmation
sr: Потврда поруџбине

en: Order #@number details:
sr: Детаљи  поруџбе #@number:

en: Remove coupon
sr: Уклони купон

en: Your order number is @number.
sr: Број поруџбине: @number.

en: You can view your order on your account page when logged in.
sr: Можете прегледати своју поруџбину у свом корисничком налогу уколико сте пријављени.

en: The provided coupon code is invalid.
sr: Унети купон код није исправан.

en: Configure your store settings and structure.
sr: Конфигуришите подешавања Ваше продавнице и њену структуру.
