Drupal Commerce (8.x-2.7) - en to mn translation catalogue (75 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: hidden
mn: далд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Mode
mn: Горим

en: Month
mn: Сар

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Order
mn: Дараалал

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Locked
mn: Цоожлогдсон

en: Password field is required.
mn: Нууц үгийн талбар шаардлагатай.

en: IP address
mn: IP хаяг

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: Reset to alphabetical
mn: Үсгийн дарааллаар дахин тохируулах
