Commerce Core (8.x-2.8) - en to eo translation catalogue (104 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Forgot password?
eo: Ĉu vi forgesis la pasvorton?

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Log
eo: Loglibro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Time
eo: Tempo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: hidden
eo: kaŝita

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Year
eo: Jaro

en: Page
eo: Paĝo

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Month
eo: Monato

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Provider
eo: Provizanto

en: Order
eo: Ordo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Display name
eo: vidigata nomo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: The username %name has not been activated or is blocked.
eo: La uzantnomo %name ne estis aktivita aŭ estas blokita.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: log
eo: protokolo

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Password field is required.
eo: La pasvorta kampo estas bezonata.

en: Bundle
eo: Fasko

en: Provide a password for the new account in both fields.
eo: Provizu pasvorton por la nova konto en ambaŭ kampoj.

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Reset to alphabetical
eo: Restarigi al alfabeta

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske
