Drupal Commerce (8.x-2.9) - en to km translation catalogue (127 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Mode
km: របៀប​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Month
km: ខែ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Poland
km: ប៉ូឡូញ

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Log in
km: ចូល

en: Order
km: លំដាប់

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Germany
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Austria
km: អូទ្រីស

en: Belgium
km: បែលហ្ស៊ិក

en: Bulgaria
km: ប៊ុលហ្គារី

en: Cyprus
km: ស៊ីពរ៍

en: Czech Republic
km: សាធារណរដ្ឋ​ឆេក

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: Estonia
km: អេស្តូនី

en: Finland
km: ហ្វាំងឡង់

en: France
km: បារាំង

en: Greece
km: ក្រិក

en: Hungary
km: ហុងគ្រី

en: Ireland
km: អៀរឡង់

en: Italy
km: អ៊ីតាលី

en: Latvia
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Lithuania
km: លីទុយអានី

en: Luxembourg
km: លុច​ហ្សំបួរ

en: Malta
km: ម៉ាល់តា

en: Netherlands
km: ហូល្លង់

en: Norway
km: ន័រវែស

en: Romania
km: រូម៉ានី

en: Slovakia
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Slovenia
km: ស្លូវ៉ានី

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Sweden
km: ស៊ុយអែត

en: Switzerland
km: ស្វ៊ីស

en: United Kingdom
km: ចក្រភព​អង់គ្លេស

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: The username %name has not been activated or is blocked.
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ %name មិន​ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម ឬ​ត្រូវ​បាន​ទប់ស្កាត់ ។

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Croatia
km: ក្រូអាត

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Password field is required.
km: វាល​ពាក្យ​សម្ងាត់​គឺ​ត្រូវការ​ជា​ចាំបាច់ ។

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Provide a password for the new account in both fields.
km: ផ្ដល់​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់​គណនី​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំង​ពីរ ។

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Reset to alphabetical
km: កំណត់​ឡើងវិញ​ទៅ​តាម​លំដាប់​អក្សរក្រម

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
