Commerce Authorize.Net (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Account type
te: ఖాతా రకం

en: Decline
te: తిరస్కరించు
