Commerce Authorize.Net (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Approve
tr: Onayla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Login ID
tr: Giriş K. Adı

en: Transaction key
tr: İşlem kodu

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: eCheck
tr: Posta çeki

en: Transaction Key
tr: İşlem Anahtarı

en: Card number
tr: Kart numarası
