Drupal Commerce Connector for AvaTax (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Country
da: Land

en: Email
da: E-mail

en: Advanced
da: Avanceret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Other
da: Anden

en: United States
da: USA

en: Countries
da: Lande

en: Production
da: Produktion

en: Customer ID
da: Kunde ID

en: Sales tax
da: Salgsafgift
