Commerce Bulk (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: Titles
fa: عناوین

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Desc
fa: نزولی

en: Now
fa: اکنون

en: SKU
fa: مدل

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: ago
fa: پیش

en: Product type
fa: نوع محصول

en: Apply
fa: تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: عدم انتشار

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: products
fa: کالاها

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: - All -
fa: - همه -

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Unit Price
fa: قیمت واحد

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: The unique, machine-readable identifier for a variation.
fa: نام منحصر به فرد و قابل فهم توسط ماشین برای یک ننوع محصول
