Commerce Bulk (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
