Commerce Bulk (2.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Maximum
ne: अधिकतम
