Commerce Bulk (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: ID
ur: شناخت

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: « First
ur: » ابتدائی
