Commerce Currency Resolver (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Currency
ro: Monedă

en: Default currency
ro: Moneda implicită

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Country
ro: Ţară

en: API Key
ro: Cheie API

en: Amount
ro: Suma

en: Configuration
ro: Configurație

en: Order
ro: Comandă

en: API key
ro: Cheia API

en: Discount
ro: Reducere

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Mapping
ro: Mapare

en: About
ro: Despre

en: Total price
ro: Preț total
