Commerce Currency Resolver (8.x-1.41) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Currency
lt: Valiuta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Country
lt: Šalis

en: API Key
lt: API raktas

en: Amount
lt: Suma

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Blocks
lt: Blokai

en: About
lt: Apie

en: Flat rate
lt: Tarifas

en: Total price
lt: Viso kaina
