Commerce Demo (8.x-1.0-rc4) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Categories
gl: Categorías

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: category
gl: categoría

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Color
gl: Cor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
