Commerce Demo (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Images
ur: تصاویر

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Color
ur: رنگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
