Commerce Email (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Subject
ja: 件名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Name
ja: 名前

en: Event
ja: イベント

en: Email
ja: メール

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Conditions
ja: 条件

en: email
ja: メール

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Add email
ja: Eメールを追加
