Commerce Email (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Subject
az: Mövzu

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Name
az: Ad

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Role
az: Rollar

en: Emails
az: E-poçtlar
