Commerce Email (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Subject
sk: Predmet

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Event
sk: Podujatie

en: Email
sk: E-mail

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Emails
sk: E-maily

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Text format
sk: Textový formát

en: Test email
sk: Test e-mail

en: Test context
sk: Testovací kontext

en: Add email
sk: Pridať e-mail

en: All conditions must pass
sk: Všetky podmienky musia byť splnené

en: Only one condition must pass
sk: Iba jedna podmienka musí byť splnená

en: Order paid
sk: Objednávka zaplatená

en: emails
sk: e-maily

en: Condition operator
sk: Operátor podmienok

en: Manage your emails.
sk: Spravovať e-maily.

en: Administer emails
sk: Spravovať e-maily

en: Saved the %label email.
sk: %label e-mail bol uložený.

en: Checkout completion register
sk: Registrácia po dokončení objednávky

en: Order placed
sk: Objednávka zadaná

en: Provides a UI for defining emails to send in response to various Drupal Commerce events.
sk: Poskytuje používateľské rozhranie na definovanie e-mailov, ktoré sa majú odoslať v reakcii na rôzne udalosti Drupal Commerce.

en: Email not found.
sk: E-mail nebol nájdený.

en: Test email sent.
sk: Test e-mail bol odoslaný.

en: Queue these emails instead of sending them immediately.
sk: Namiesto okamžitého odoslania týchto e-mailov zaradiť ich do fronty.

en: Reference the primary entity to use for token replacement in this email.
sk: Pridajte odkaz na základnú entitu, ktorá sa má použiť na nahradenie tokenu v tomto e-maile.

en: Send this email to
sk: Poslať tento e-mail na adresu

en: Users with a role
sk: Používatelia s kategóriou

en: Commerce Recurring - Payment declined
sk: Commerce Recurring - Platba zamietnutá

en: Order transition
sk: Prechod stavu objednávky

en: Order "@transition" transition
sk: Prechod stavu objednávky "@transition"
