Commerce ePayco (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: Amount
ar: المبلغ

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Key
ar: المفتاح

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: About
ar: حول

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID
