Commerce ePayco (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
