Commerce FedEx (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Mode
de: Modus

en: description
de: Beschreibung

en: API key
de: API-Key

en: options
de: Optionen

en: quantity
de: Anzahl

en: API password
de: API passwort

en: Calculate
de: Berechnen

en: Account number
de: Kontonummer

en: Package Type
de: Paket Typ

en: Log the following messages for debugging
de: Protokollieren Sie die folgenden Meldungen zur Fehlersuche

en: API request messages
de: API-Anforderungsmeldungen

en: API response messages
de: API-Antwortmeldungen

en: Plugin Id
de: Plugin-ID
