Commerce FedEx (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Mode
nl: Modus

en: API key
nl: API-sleutel

en: API password
nl: API-wachtwoord

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Account number
nl: Rekeningnummer

en: Package Type
nl: Pakkettype

en: Commerce (shipping)
nl: Commerce (verzending)
