Commerce FedEx (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Weight
lt: Svoris

en: Mode
lt: Būdas

en: Live
lt: Gyva

en: API password
lt: API slaptažodis

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris
