Commerce FedEx (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Weight
fa: وزن

en: Mode
fa: سبک

en: Pickup type
fa: نوع دریافت

en: API password
fa: گذرواژه API

en: Calculate
fa: محاسبه
