Fondy — Drupal Commerce Payment Gateway (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: English
lt: Anglų

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: Latvian
lt: Latviškai
