Commerce Funds (3.0.0) - en to ar translation catalogue (48 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Next
ar: التالي

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Label
ar: التسمية

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Details
ar: التفاصيل

en: Amount
ar: المبلغ

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Method
ar: الطريقة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: Canceled
ar: تم الإلغاء

en: Global
ar: عالمي

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Payment instructions
ar: تعليمات الدفع

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
