Commerce Funds (3.0.1) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Recipient
az: Alıcı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Global
az: Qlobal

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
