Commerce Funds (3.0.1) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Country
lt: Šalis

en: Label
lt: Etiketė

en: Notes
lt: Pastabos

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Check
lt: Čekis

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Address
lt: Adresas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Method
lt: Būdas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Users
lt: Nariai

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Reason
lt: Priežastis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Global
lt: Globalus

en: Rate
lt: Tarifas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: About
lt: Apie

en: Total paid
lt: Viso sumokėta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
