Commerce Invoice (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (47 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Quantity
tr: Miktar

en: Download
tr: İndir

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Total
tr: Toplam

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: days
tr: gün

en: Page
tr: Sayfa

en: Customer
tr: Müşteri

en: State
tr: Durum

en: Desc
tr: Azalan

en: Invoice
tr: Fatura

en: Invoice settings
tr: Fatura ayarları

en: Store
tr: Mağaza

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Pay
tr: Öde

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Subtotal
tr: Ara toplam

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Changed
tr: Değişti

en: Orders
tr: Siparişler

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Data
tr: Veri

en: Billing information
tr: Fatura bilgileri

en: Generate
tr: Oluştur

en: Total price
tr: Toplam fiyat

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Customer Information
tr: Müşteri Bilgileri

en: Private file system path
tr: Özel dosya sistemi yolu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
