Commerce Invoice (8.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Quantity
is: Magn

en: Download
is: Hala niður

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Total
is: Samtals

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: days
is: dagar

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Táknmynd

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: State
is: Fylki

en: Invoice
is: Kvittun

en: Store
is: Verslun

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Subtotal
is: Millisumma

en: Payment method
is: Greiðsluháttur

en: Orders
is: Pantanir

en: Apply
is: Virkja

en: Billing information
is: Greiðsluupplýsingar

en: Total paid
is: Samtals greitt

en: Total price
is: Heildarupphæð

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Unit price
is: Einingaverð

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
