Commerce Invoice (8.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (51 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Quantity
fa: تعداد

en: Download
fa: دانلود

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Total
fa: مجموع

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: days
fa: روزها

en: Page
fa: صفحه

en: Logo
fa: آرم

en: Customer
fa: مشتری

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: invoice
fa: صورتحساب

en: Invoice settings
fa: تنظیمات فاکتور

en: Invoices
fa: فاکتورها

en: Store
fa: فروشگاه

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Data
fa: داده

en: Billing information
fa: اطلاعات صورت‌حساب

en: Total paid
fa: مجموع پرداخت شده

en: Payment terms
fa: شرایط پرداخت

en: Invoice items
fa: آیتم‌های فاکتور

en: Invoice number
fa: شماره صورتحساب

en: Total price
fa: قیمت کل

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: - All -
fa: - همه -

en: invoices
fa: صورتحساب‌ها

en: Private file system path
fa: مسیر سیستم فایل خصوصی

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Site's default language (@language)
fa: زبان پیش‌فرض سایت (@language)
