Commerce Invoice (8.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Download
az: Yüklə

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Default language
az: Defolt dil

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Workflow
az: İş axını

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
