Commerce Invoice (8.x-2.0-rc3) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Download
gl: Descargar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Page
gl: Páxina

en: Logo
gl: Logotipo

en: Customer
gl: Cliente

en: State
gl: Estado

en: Store
gl: Tenda

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Changed
gl: Cambiado

en: Orders
gl: Pedidos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Billing information
gl: Datos de facturación

en: Total price
gl: Prezo total

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Private file system path
gl: Ruta o sistema privado de arquivos

en: Unit price
gl: Prezo unitario

en: Site's default language (@language)
gl: Idioma predeterminado do sitio (@language)

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
