Commerce KBC Paypage (1.0.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Language
ne: भाषा

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Logo
ne: ब्याज

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Source
ne: स्रोत

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन
