Commerce KBC Paypage (1.0.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Language
pl: Język

en: None
pl: Brak

en: Background
pl: Tło

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Text
pl: Tekst

en: General
pl: Ogólne

en: Colors
pl: Kolory

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Template
pl: Szablon

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Source
pl: Źródło

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Styling
pl: Stylowanie

en: Site logo
pl: Logo strony
