Commerce License Content (1.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
