Commerce License Content (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Price
ar: السعر

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Role
ar: الدور

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
