Commerce License Content (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Video file
az: Video fayl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
