Commerce License Content (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
