Commerce License Content (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: License
lt: Licenzija

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Price
lt: Kaina

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: State
lt: Etapas

en: Role
lt: Rolė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Storage
lt: Saugykla

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Media type
lt: Medijos tipas
