Commerce License Content (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: License
uk: Ліцензія

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Price
uk: Ціна

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Role
uk: Роль

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Storage
uk: Сховище

en: Apply
uk: Застосувати

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: Offset
uk: Зміщення

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: License settings
uk: Налаштування ліцензій

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: License state
uk: Стан ліцензії

en: License status
uk: Статус ліцензії

en: Media type
uk: Тип носія

en: Disk quota
uk: Дискова квота

en: Product variation
uk: Варіація товару

en: order_items: Order Item
uk: order_items: Позиція замовлення
