Commerce maxiPago (1.1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Sale
lt: Pardavimas

en: English
lt: Anglų

en: Authorization
lt: Leidimas

en: About
lt: Apie

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Merchant key
lt: Parduotuvės raktas

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.
